Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Gelinlik Giymek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eski gelinlik giymek görülen rüyada ise gelinlik toplum olarak bazı düşünceler arasında iyi yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise çocuk sahibi olarak muradına ereceğinin habercisi olarak bilinmektedir. Bekar bir kişi ise evlenip huzura ereceği ve mutlu bir yuvası olacağının habercisi olarak bilinir. Görülen rüyada gelinliğin eski giyilmesi rüya sahibinin günlük yaşantısında temiz bir sayfa açarak geçmişinde yaşadığı olumsuz sorunları geride bırakarak güzel günler yaşayacağının habercisi olarak bilinmektedir.

Rüyada eski gelinlik görmek rüyada gelinliğin eski olarak giyilmesi mal ve mülk anlamına gelmektedir. Ayrıca mutluluk olarak bilinen rüyada ise rüyayı gören kişinin maddi sıkıntıları aşması ve ferah günlerin yakın olduğunun habercisi olarak bilinir. Bazı yorumlara göre uzun yoldan gelecek hayırlı haberin habercisi olarak söylenmektedir. Eski gelinlik görmek alınan haberin ardından rüyayı gören kişinin oldukça sevinerek hayatına yön vereceği anlamına gelmektedir. Bazı kişilerin gördükleri rüyada gelinliğin giyilmesini farklı olarak yorumlanmaktadır. Yorumlara göre gelinlik saflığı ve temizliği simgeler bu durumda ise rüyayı gören kişi oldukça güzel günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada kirli pis eski gelinlik giymek farklı bir yorum düşüncesi ile gelinliğin eski veya yeni giyilmesi kişilerde çok yakınını kaybederek hayatından çıkmasının habercisi olarak bilinir. Ayıca rüyayı gören kişi ise oldukça ciddi üzüntüler yaşayacağına işarettir. Bazı yorumlara göre rüyayı gören kişinin iş hayatında memnun olmadığı ve iş değiştirme planları yapacağına işarettir. İş yerinde sorun yaşayan rüya sahibi yaşadığı günlük hayatta ciddi sıkıntılar çekerek üzüldüğü ve gördüğü rüyanın onun için güzel iş teklifi alarak sıkıntılarının bitmesine haberci olan rüyasının gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada eski gelinlik fotoğrafını görmek bazı yorumlara göre rüya sahibinin yaşayacağı bir takım sorunlar yaşayacağı ve bunların üstesinden gelmesi biraz zaman alacağına işarettir. Bir akım ailevi sorunlarla uğraşması sonucu rüyayı gören kişi ise sonunda aydınlık yaşayarak sıkıntılarına bir çizgi çekerek üstesinden geleceğine işarettir. Bazı düşüncelere göre rüyanın oldukça huzurlu ve aydınlık güzel günlerin rüya sahibini beklediği ve bunu yaşayarak isteklerinin gerçekleşmesinin habercisi olarak bilinmektedir.

Rüyada eski gelinlik bulmak bir çok arzu ve isteğin gerçekleşerek rüya sahibinin her türlü düşüncesi ile üstesinden gelebileceği bir hayata sahip olacağına işarettir. Görülen rüyada ise kişi evlilikte çektiği çocuk özleminin ardından rüyayı gören kişinin çocuğu olarak çok sevineceği günler yaşayacağının habercisi olarak bilinir.

Rüyada eski gelinlik satın almak bazı yorumlar arsında rüyayı gören kişi ise kötü haber alarak üzüleceği zor günler yaşayacağı ve hastalıklar la uğraşarak sağlığında problemler çıkacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya nasıl görülürse görülsün rüyayı gören kişi bunu hayra yormalıdır. Bilindiği gibi bir çok rüya ise kişilerin günlük yaşantısında iyi veya kötü şeylerin yaşanacağının habercisi olarak bilinir. Görülen rüyayı kimseye anlatmamalı sadece suya anlatarak hayıra yorulmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3330