Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski bir arkadaşı görmek, kişinin hem iş hem de aile yaşantısında maddi ve manevi sorunlar yaşadığına ve bir türlü kendisine bir çözüm yolu bulmadığına fakat sonunda çok sevdiği birinden maddi yardım görerek borçlarından kurtulacağına işaret eder. Üstelik rüya sahibinin yardımına kendisinin daha önce çok kez yardım ettiği kişilerin koşacağı anlamına da gelir. Bu sayede kişinin büyük bir sevinç ve mutluluk yaşayacağını da belirtmek gerekir.

Eski Bir Arkadaşı Öpmek

Bir kişi rüyasında eski bir arkadaşını görüyorsa bu o arkadaşının derdine derman olacağı anlamına gelir. Yani gördüğü kişinin çok büyük maddi sıkıntıları ve borçları olduğunu öğrenen rüya sahibi kendisine ciddi bir maddi yardımda bulunarak onun sıkıntılarına son verecektir. Üstelik bu sayede dostluklarının daha da sağlamlaşacağına delalet eder.

Eski Bir Arkadaşa Sarılmak

Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi demek, uzun zamandır görmediği çok sevdiği eski bir arkadaşını görerek eski günlerden konuşacağına işaret eder. Bu durumdan son derece mutlu olacak olan rüya sahibinin bu eski arkadaşı ile tekrar görüşmek üzere sözleşeceği ve yeniden buluşacağı şeklinde yorumlanır.

Eski Bir Arkadaşla Konuşmak

İş anlamında zorlu günlerden geçen rüya sahibinin kısa bir süre sonra bu sıkıntılarından kurtularak düzlüğe çıkacağına delalettir. Kişinin karşısına çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmesi halinde hem büyük başarılara imza atacak hem de ciddi kazançlar sağlayarak maddi manevi tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1776