Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Ayakkabı Giymek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eski ayakkabı giymek zarar ve ziyana, fakirliğe, geçim sıkıntısına, zorluğa, borca ve hastalığa işaret eder. Bunun bir çok anlamı vardır. Mesela bir yandan rüyada ayakkabı görmek, zenginlik ve servete de delalet eder. Rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Bu tür rüyalar genelde pek iyi yorumlanmaz.Rüyada eski ayakkabı diktirmek, üzüntülere ve terk edilmeye; ayakkabı sıkması, çevrede kötü bir olaya yaşanacağına, işlerin kötü gideceğine işarettir.Rüyada eski ayakkabıları çıkardığını görmek, yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacağına, sarı ayakkabı hastalığa işarettir.

Rüyada eski ayakkabı almak sıkıntılı bir dönem geçireceğinizi anlatır. Yırtık ayakkabı, tehlikeli ve zor günlerin habercisidir. Denediğini gören kişi, çok sevdiği bir kişiye iyilik edeceğine ve maddi anlamda ona yardım edeceğine işaret eder. Bu kişi rüya sahibi için çok önemlidir ve kendisinden değil bir şeyi istemesi, rüyada eski ayakkabı kaybetmek canını isterse verebilecek bir kişi olarak yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyada ayakkabı görmek, kazancın bollaşacağına ve menfaate işaret eder. Ancak eski ayakkabı görmek, bu yorumun tam tersi olarak yorumlanır.

Rüyada eski ayakkabı vermek kişinin boş işlerle vakit geçireceğine; ayakkabının büyük ve geniş olması, yaşanılan sıkıntıların bir süre sonra geçeceğine; tek ayakkabı kaybettiğini görmek, mal varlığının bir bölümünü kaybedeceğine işarettir. Ayağında deri bir ayakkabı gören kişi bir süre sonra evlenir. Rüyasında eski ayakkabısını ters giydiğini görmek, yaşadığı kederden kurtulacağına, giyilen eski ayakkabının içerisinde ayaklarının göründüğünü görmek, herkesin onu kıskandığına ve parasının çok olduğuna işaret eder.Rüyasında eski ayakkabılarından birinin ayağından çıktığını, ya da delindiğini görmek, malının yarısı elinden gider. Eğer rüyada eski ayakkabılarının her ikisi de delikse, bütün malı elinden gidecek demektir.

Rüyasında eski ayakkabıyı sattığını görmek, sorunlarını başkalarıyla paylaşarak ferahlayacağına işarettir.Bu durum ya bir psikolog ile ya da bir yakın arkadaşınızla gerçekleşir. Rüyada eski ayakkabınızı koyduğunuz yerde bulamayıp arayışa çıkmak, iş vesilesiyle elinizden yüklü miktarda para çıkacağına işarettir.

Rüyada eski ayakkabıyı yıkadığını görmek, iş ve ya aşk hayatınızda yanlış yolda olduğunuza, rüyada eski ayakkabıyı bağladığını görmek, işinizi bağlayacağınıza ya da firmanızda çalışan bir kişinin işten çıkarılacağına işaret eder. Ayrıca rüyada birçok eski ayakkabının kapınızın önünde olduğunu görmek, evinize bir bayram ve ya bir düğün için çokça misafir geleceğine işaret eder.

Rüyada ayakkabı aslında kazancın bol olmasına ve elde edilecek menfaate işarettir. Şayet rüyada kötü ve eski bir ayakkabı görmek bu rüyanın tersine yorumlanır. Rüyada birçok ayakkabı görmek, vaktinin boşa geçireceğine delildir. İlerleyen hayatınızda atağa geçerek size yol gösterecek sinyalin işaretidir. Bu yolda giderken çevrenizden alacağınız tepkiyi de temsil edecektir. Rüyada ayakkabıyı giyerken görülmesi hayatınızdaki duruşu simgeler ve kendinizi nasıl koruduğunuza dair ifade etmektedir.

Rüyasında olduğundan büyük ve geniş ayakkabı görüldüyse, o kimsenin yaşadığı sorunlarından uzaklaşacağına ve mutlu yaşam süreceğinin habercisidir. Tersine yorumlanırsa dar ve ufak ayakkabı görülmesi, sıkıntılı günlerin yaklaştığına ve kedere düşüleceğinin habercisi olarak tabir edilir. Rüyadaki tek ayakkabı kaybetmek ise, malının yarısını kaybedeceğine, yırtılmış yada eskimiş ayakkabı görmesi de o kimsenin eşinden ayrılacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5858