Rüya tabiri ara

Rüyada Eşinin Sigara İçtiğini Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, rüya bilinç altı duyguların, uyku halindeki durumudur. Önemli olan rüyayı yorumlayan kişinin ve yüksek enerji ile yorumlamaktır. Rüyalar gerçektir ve olacak olayları yansıtır. Önemli olan rüya tutuklandıktan sonra, yapılacak olan yoruma göre sağlam adımlar atmaktır. Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek, sıkıntıların arkada bırakılıp eşlerin birbirine daha çok maneviyat ve değer vermesi anlamı taşır. Rüya sahibinin bulunduğu psikoloji gördüğü rüyayı oldukça etkiler. Zor zamanlardan geçen eşlerin genellikle gördüğü rüyalar arasında olduğunu yapılan araştırma sonucu rüya tabircileri bulmuştur.

Rüyada eşinin sigara verdiğini görmek eşlerin rahat ve ferah bir döneme girip sağlam adımlarla ilerlemesi gerektiği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, eğer eşinin arkasından iş çeviriyordu kısa sürede bu ortaya çıkıp bir küllük olacağı, kısa süren küslük sonrası barış sağlanacağı anlamına gelir.

Rüyada eşinin sigara vermesi maddi ve manevi kazançların artacağı ve eşlerin bu kazanç artışı ile birlikte mal ve mülk sahibi olacağı anlamı taşır. Rüya sahibinin evli ve nişanlı yada sözlü olması bu rüya yorumunu tamamen değiştirir. Eğer rüya sahibi nişanlı ise, düğün hazırlıklarına ani bir şekilde başlayıp eşya alınacağı anlamı taşır. Sözlü biri gördüyse bıyle bir rüyayı, nişan hazırlığı anlamına gelir. Evli biri, rüyada eşinin sigara içtiğini görmüş ise ev içerisinde yapılacak olan köklü değişim ve yenilik anlamüna gelir.

Rüyada eşinin sigara içerken görmek mutluluk, huzur, karşılıklı güven, rahatlama ve mutluluk göz yaşı anlamı taşır. Eski alimler güzel olan tüm rüyanın anlaşılmasını istemez, çünkü rüya etkisini kaybederek rüya sahibi gıze ve nazara gelir. Böylesine anlamlı ve güzel bir rüya, yüksek enerjili ve olumlu düşünen, yaşam enerjisi oldukça yüksek olan rüya sahiplerinin gördüğü rüyalardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

959