Rüya tabiri ara

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eşini hamile olduğunu görmek ile ilgili çok sayıda yorumlara rastlamak mümkündür. Kişilerin gördükleri rüyaların farklı tabirciler tarafından yorumlanması nedeni ile tabirlerde ince ayrıntılar değişebilir, fakat geneline bakıldığında durumda çokta fazla bir değişim olmaz. Bir kimse rüyada işinin hamile olduğunu görürse eğer kişi gerçek olan hayatında evli ise bir evlat sahibi olacağına delalet eder. Rüyada görülen hamilelik bazı tabirciler tarafından rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağını söyler. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında hamileliğinin doğum ile sonuçlandığını görürse gün içerisinde başına gelecek olan bir sıkıntıdan yine aynı gün içerisinde kurtulacağına delalet eder. Rüyasında hamileliğinin doğumla sonuçlanmasının ardında bir kız bebek doğurduğunu gören kişi birilerinden borç alacağına delalet eder.

Rüyasında hamile olduğunu gören bir kişi gerçek yaşamında evli ise evlilik hayatında geçici birtakım sıkıntılar atlatacağına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi gerçek yaşamında da hamile ise rahat bir hamilelik geçireceğine delalet eder. Rüyada görülen hamileliğe faklı tabirciler tarafından yapılan yorumlardan bir kaçı ise şu şekilde devem etmektedir. Bekâr bir genç kız kendisinin rüyada hamile olduğunu görür ise rüya sahibi genç kızın gerçek hayatında tapmakta olduğu işlerde başarılı olacağına delalet eder.

Rüyalarda görülen hamilelikler dünya hayatına ve dünyada bulunan mallara haberlere yorumlanır. Yine bazı tabircilerin yorumları rüyada hamile olduğunu gören bekârların gönül ilişkilerinin yolunda gideceğine evli ise eşleri ile birlik de muhabbet içerisinde günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören erkek gerçek yaşamında sakladığı bir sırrının açığa çıkacağına yorumlanır. Rüyada erkeğin kendisini hamile görmesi çoğu tabircilerin fikirlerine bakılacak olur ise pekiyi olmadığı söylenmektedir. Ancak yine tabirciler arasında farklı fikirler çıkabiliyor olmaktadır. Bazı yorumculara göre ise erkeğin kendisini rüyada hamile görmesi rüya sahibi için maddi kazancın bollaşacağına delalet etmektedir. Bütün yorumcuların yorumlarının geneline bakılacak olur ise hamilelik hakkında söylenenlerin temelinde alınacak iyi haberlerin olduğunu görmek gayet mümkündür. rüyayı gören içinde rüya sahibinin eşi içinde olumlu sonuçların alınacağı haber veriliyor olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1445