Rüya tabiri ara

Rüyada Eşinin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada eşinin doğum yaptığını görmek rüya gören kişinin üzerinde çalıştığı bir konu veya bir işin gerçekleşeceğine, iş hayatında yükseleceğine, yapmak istediği şeylerin üstesinden geleceğine yorumlanır. Rüyada eşinin doğurduğunu gören, bolluk ve bere...

Rüyada eşinin doğum yaptığını görmek rüya gören kişinin üzerinde çalıştığı bir konu veya bir işin gerçekleşeceğine, iş hayatında yükseleceğine, yapmak istediği şeylerin üstesinden geleceğine yorumlanır. Rüyada eşinin doğurduğunu gören, bolluk ve bereketin artacağına, rahatlığa, zenginliğe, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada eşinin doğum yaparken öldüğünü görmek müjdeli bir haber almaya, olumsuz günlerin gitmesine ve güzel mutlu günlerin geleceğine, umulmadık birinden maddi veya manevi yardım alacağına yorumlanır. Rüyada eşinin erkek çocuk doğurduğunu görmüşse, eşinin bir kız çocuk dünyaya getireceğine işaret edilmektedir. Rüyada eşinin erken doğum yaptığını görmek kişinin zor günler yaşayacağına, hastalık, üzüntülü ve zor günler göreceğine yorumlanır.

Rüyada eşinin doğurduğunu görmek iş hayatında işlerinin rast gitmeyeceği, beklenilen olumlu işlerin tersine döneceği, hayallerinin boşa çıkacağı, maddi sıkıntı çekeceği, aile durumlarının bozulacağı, rüyada eşine doğum yaptırmak şiddete maruz kalacağına inanılmaktadır. Rüyada eşinin doğum yapmak üzere olduğunu görmek zenginse fakirleşeceğine, beklediğiniz bir işten veya güvendiğiniz birinden olumsuz haber alacağınıza, gizli sırlarınız varsa onların çok kısa bir zamanda gün yüzüne çıkacağı anlamlarında yorumlanmaktadır.

Rüyada eşinin doğum yaptığını görmek eşinin kız çocuğu doğurduğunu görmüşse, eşinin bir erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanır. Ayrıca, bazı yorumlarda kısmet ve berekete, sevinçli haber alınacağı anlamına geldiği gibi daha bir çok manaya da gelmektedir. Hep isteyip alamadığınız veya yapamadığınız bir konunun gerçekleşeceği ve hamile eşinin doğum yaptığını görmek bundan dolayı ailece çok mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Dertten, kederden kurtulmaya, rahatlamaya, sıkıntıların yok olmasına, maddi rahatlığa kavuşacağı manasına da gelmektedir. İş hayatında başarının artacağına, sevgi ve saygınlık kazanacağına, makam, mevki sahibi olacağına, hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği anlamları da çıkartılmaktadır.

Rüyada eşinin doğum sancısı çektiğini görmek eş akraba ve dostlarınızın sizden güven ve gurur duyacağına, gelecekte mutlu, güzel günler yaşayacağınıza delalettir. Eşinin doğum yaptırdığını görmek hayırlı işler yapacağınıza, fakirsen zengin olacağına, eş ile koca arasında muhabbetin artacağına, bütün dert ve kederlerden kurtulmaya işarettir. Rüyada eşinin ikiz doğum yaptığını görmek bol rızka kavuşacağına, borçlu ise borcunu ödeyebileceği olanağa kavuşacağına, hasta ise derdine çare bulacağına, kişinin başına gelecek tüm belalardan ve kazalardan kurtulacağı, anlamlarında yorumlanmaktadır.