Rüya tabiri ara

Rüyada Eşinin Ağladığını Görmek

Mayıs 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eşinin ağladığını görmek her rüya tabirinde olduğu gibi rüyada ağlamak da olumlu da olabilir olumsuz da… Rüyada ağlamak ile ilgili yorumların hayırlı veya kötü oluşu rüyada görülen farklı şeylere bağlıdır. Bu nedenle rüyada ağlamak tabiri için rüyanızda gördünüz mekan, zaman, hal ve tavırlar önemlidir.Rüyada eşinin ağlaması rüyada gördüklerimiz normal hayatımızda yaşadıklarımızın ortaya çıkmasıdır. Yani psikolojik olarak rüyada ağlamak için bazı hislerimizin rüyaya aksetmesi şeklinde yorumlanır. Mesela günlük hayatımızda yaşadığımız bir hayal kırıklığı veya herhangi bir olay için duyulan korku gibi hislerimizden kaynaklanıyor olabilir.

” Rüyada Ağlamak” eşi benzeri bulunmaz bir sermayedir. Çünkü rüyada ağlamak, sevince, ferahlığa, helal mal ve kazanç elde etmeye yorumlanır. Rüyada ağladığını gören kişi, Allah’ın sonsuz rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı gam ve kedere, soğuk gözyaşı ise gam ve kederden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada ağlamak duruma göre sevinç ya da kedere işaret edebilir. Rüyasında sessizce ağladığını görmek üzüntülerin bitmesine, rüyada ağlarken gözlerden yaş akıyorsa arzu edilen murada ermeye, sakin bir şekilde ağladığını görmek ise gamdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kendinizi değil de başkasını ağlarken gördüyseniz aslında gördüğünüz kişi değil de siz bir durumda dolay üzülüyor olabilirsiniz. Bu ise duygularınızı onun üzerine yansıtıyorsunuz anlamına gelir.

Rüyada ağlamak üzülmek, rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda aile hayatında ya da iş hayatında sevineceği bir haber alacağına, bir süre mutlu bir şekilde yaşayacağına ancak daha sonra bu durumun başa kötü işler açacağına delalet eder. Atılacak adım bazı kişiler tarafından engellenecektir.

Genel anlamada rüyada ağlamak, sevinç ile yorumlanmaktadır. Hüzün ve kederden kurtulmaya, tüm sıkıntıları atmaya, sevineceğiniz güzel haberler alacağınız anlamına gelir. Helal mal, para ve sevinç ile yorumlanır. Rüyada bir kişi ağladığını gördüğünde Allah’ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk gözyaşı ise gamdan üzüntüden kurtulmak demektir. Rüyada sessiz bir şekilde ağlamak, üzüntülerin artık bitmesine, kederin gitmesine delalet eder. Rüyada ağlarken her iki gözünüzden de yaş aktığını görmeniz muradınıza ermeniz ve hüzünlerinizden kurtulmanız manasını taşımaktadır.

Rüyada Eşinin Ağladığını Görmek hatta ağlayıp bir yandan da bağırmak feryat etmek sevinç ile yorumlanmaktadır. Yardım istemek için rüyada feryat etmek ise kişinin gerçek hayatta yapmış olduğu kötülükten dolayı kanun uygulaması ile bir ceza göreceğine delalettir.

Rüyada ağlayarak uyandığını görmek genellikle yakın bir zaman içerisinde sevinecek ve mutluluğa ulaşacağınız anlamına gelir. Kişinin çok sevineceği bir haber alacağı ve çok uzun süredir hayal ettiği bir dileğine kavuşacağını anlamını taşır. Rüyada sessizce ağlamak; Allah’tan korkmaya, muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına delalet eder. Eğer rüyada ağlamak Allah korkusundan, işlenen günahlara pişmanlıktan dolayı veya Kuran dinlemekten dolayı ise rüyayı gören kişinin üzüntülerinin yerini sevinç alması anlamını taşımaktadır. Rüyada sessiz bir şekilde ağlayan kişi bereket ile yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek sesle ağladığını gören bir kisme; uyandığında da ağlayacağına işarettir. Genellikle rüyasında yüksek sesle ağlayan biri gerçekte de ağlar. Ağlamak bir insanın ruhunun sağlığına işarettir. Rüyada ağladığını gören kişi gerçekte çok sevinecektir. Rüyada gözyaşınız yanağınızı yakıyorsa, sevineceğinize, eğer üşütüyorsa üzüleceğinize işarettir. Sessiz bir şekilde ağlamak gam ve kederden kurtulmak demektir.