Rüyada eşini aldattığını görmek

Rüyada eşini aldattığını görmek arkadaşıma baktı bak o sorunun cevabı şu şu falan dedi . Sonra dondu dövünmeye başladı vah ben neden verdim o sorunun cevabını diye. Ardından kesik kesik gördüm rüyayı , hane halkı ile tartışma yaşayacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, geçim derdinden kurtulacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada eşini aldattığını görmek birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, işlerin sürekli artacağına, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada eşini aldattığını görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada eşini aldattığını görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, üzgün, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, sağlıklı, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır