Rüya tabiri ara

Rüyada Erkekle Evlendiğini Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada erkekle evlendiğini görmek, rüyayı gören bayan yakın zamanda hayırlı bir iş için ailesiyle konuşmaya geleceklerini belirtmektedir. Kızın kaderi, kısmeti açılacak iyi bir insanla tanışıp yuva kuracağına işaret etmektedir. Küs olduğu arkadaşlarıyla barışacak ve yine samimi olacaktır. Rüyayı gören bayan eski erkek arkadaşını özlediğini ama aramaktan çekindiğini belirtmektedir. Okulun bitmesiyle istediği iş hayatına kavuşacağını ve çalışarak mutlu olacağını belirtir.

Rüyada erkekle evlendiğini görmek bekar kızın gelinlik çağı geldiğini kısmeti açılacak mutlu huzurlu yuva kurmanın yaklaştığına delalet eder. Eski erkek arkadaşıyla barışacağını ilerleyen günlerde evlilik kararı alacaklarına işaret etmektedir. İki gençler aldığı karar ile aile arasında nişan yapacaklar ve düğün hazırlıkları için acele edecekler. Erkek iş hayatında istediği mevkiye gelecek ve maddi açıdan rahatlığa kavuşacaktır. İstediği evi satın alacak sevdiği çok mutlu edeceğine işarettir.

Bayanın rüyada erkekle evlendiğini görmesi müjdeli haberler alacağına ve çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkekle düğün yaptığını görmek, Rüyayı gören bayanın bütün dert, sıkıntıları yakın zamanlarda bitecek ve huzura kavuşacağını belirtmektedir. Ailelerin başta karşı çıktığı evliliği onaylayacaklarını belirtmektedir. İki sevgili zor zamanları atlattıktan sonra sonunda mutlu olmak için adım atacakları anlamına gelmektedir. Kız isteme yakın zamanda gerçekleşecek düğün için gün sayacaklar. Evlenecek çiftler aileyi ikna ettikleri için çok mutlu olduklarını düğün için hazırlıklar yapacağını belirtir.

Rüyayı gören bayan güzel haberler alacak iş hayatında iyi konuma geleceğini belirtmektedir. Küs olduğu kişilerle barışacak ve mal mülk sahibi olacaktır. Mutlu yuvaya kavuşacak bebek kararı alınmasıyla eşler birbirine daha çok bağlanacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1666