Rüya tabiri ara

Rüyada Erkekle Dudaktan Öpüşmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir erkekle dudaktan öpüşmek, bu rüya genelde gerçekle yakın ilişkilidir. Bir erkekle öpüştüğünü gören kişi sevdiği tarafından çok sahipleniyor ve aşırı sevilip arzulanıyor demektir. Rüyayı gören kişi bekar ise sevdiği insana daha yakın olmak için yakın zamanda büyük bir adım atacağına, Eğer evli olma durumunda ise eşi ile gerçek aşkı yakalayarak mutlu mesut bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada dudaktan öpülen kişi sevgiliniz ise hayırlı ve mutlu bir evlilik gerçekleştirir. Uzun bir öpüşme ise kişinin evlilik hayatında sıkıntı çekmeyeceğine rahat ve zevkli bir hayat geçireceğine delalet eder. Yakışıklı bir erkeği dudağından öpen kişi elit bir yaşama sahip olarak herkes tarafından özenilen bir hayat sürer.

Rüyayı gören kişi bekar ise, zengin ve yaşça büyük biriyle evleneceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi genç ve bekar ise şefkatli ve güçlü biri ile evlenir. Rüyada bir erkekle dudaktan öptüğünü görmek, para ve itibar sahibi olup, hem dostlarınızın hem aile ve akrabalarınızın sevgisini kazanacağınız anlamına gelir. Rüyada öpmek öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır. Öpülen erkekle sıkı bir bağ kurup hiç ayrılmayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada tanımadığı bi erkeği dudaktan öpen kişi ani bir kararla evlenir ve ummadığı mutlu bir yaşama sahip olacağına işaret eder. Ayrıca eline geçecek paraya, ortaya atılan kötü bir laftan dolayı özür dilemeye, istekleri karşısında ilerlemeye, arkadaşlara, düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyayı gören kişinin aşk hayatında kimse yok ise, kendini yalnız hissettiği ve boşlukta olduğu anlamına gelmektedir. Aynı cinsten birini öptüğünü görmek sıkı bir dostluğa işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1422