Rüya tabiri ara

Rüyada Erkek Organı Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada erkek organı görmek, makbul olan şeylere sahip olmaya ve bolluk içinde yaşamaya rivayet edilir. Rüya sahibinin dünya malının çok olacağı gibi aynı zamanda gönlünün de zengin olacağına ve engin düşünceler taşıyacağına alamet eder. Nüfuslu olan, çevresi geniş, sözü geçen, itibar, kariyer ve makam sahibi, güçlü, kuvvetli ve mert bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Organı Olduğunu Görmek

Rüyada erkek organı olduğunu gören kişinin hayatında her şeyin fazlaca olacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine ve sahip olduğu yaşam sayesinde çevresindekilere göre Allah’ın sevgili kullarından olduğu yorumu yapılacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Organı Ellemek

Rüyada erkek organı ellemek, rüyayı gören kişinin hayatındaki gelişmelere tabir edilir. Kişinin hayata bakış açısının, inancının, tavrının, duruşunun ve tüm alışkanlıklarının farklılaşacağı şeklinde yorumlanır. Yeni bir süreç ve dönem yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Erkek Organı Tutmak

Rüyada erkek organı tutmak mutlu olmaya, engelleri aşmaya, sıkıntıları atlatmaya ve sorunları çözmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok parlak günler yaşayacağına böylece hayatında büyük gelişmeler olacağına ve yüzünün gülmesine vesile olacak haberler alacağına rivayet edilir.

Rüyada Erkek Üreme Organı Görmek

Rüyada erkek üreme organı görmek, hayır ve iyilik görmeye, huzura kavuşmaya, kafa karışıklığından kurtulmaya, doğru ve isabetli kararlar almaya, darlıktan kurtulmaya ve düze çıkmaya delalet eder.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organının Olmadığını Görmek

Rüyada erkeğin cinsel organının olmadığını görmek uğursuzluk olarak kabul edilir ve kişinin şanssızlık yaşayacağına, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine ve elindekileri de kaybedeceğine işaret eder. Kişinin üzülmesine ve mutsuz olmasına neden olacak melanetli olayların meydana geleceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Erkek Organı Görmek sayfası 30/08/2020 19:30:08 tarihinde 49762 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

527

Rüya Sitesi Linkleri