Rüya tabiri ara

Rüyada Erkek Olmak

Mayıs 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada erkek olmak sevdiklerine kırgın olan kişiler için aranızın düzeleceğine ve barışa yorumlanır. Sizi sevip sayan kişilerden iyilik görülür. Sevenleriniz günden güne çoğalır. Rüyada kızken erkek olmak kişi yeni bir arkadaş ortamına girebilir, yeni insanlar tanıyabilir. Gelecek günlerde alacağınız bir davet de buna vesile olabilir. Rüyada erkek olduğunu görmek yalnızlık çeken kişiler için bu rüya yalnızlıklarından kurtulmalarına ve bir amaç edinmeye yorumlanır. Geleceğine yönelik yeni amaçlar ve hedefler belirleyebilir, can sıkıntısı ve yalnızlıktan kurtulabilirsiniz. Eşi ile anlaşamayanlar için de hayırlı bir rüyadır, eşiniz ve ailesinden bir konuda iyilik görebilirsiniz.

Rüyada kızken erkek olmak sevdiklerinizin takdirini kazanacağınız işler yapmaya, iş ve eğitim hayatında çok başarılı olmaya yorumlanır. Size yeni imkanlar sunan birileri olabilir. Yeni gelir kapısı aralanabilir, kişi emeklerinin karşılığını alır.

Rüyada erkek olmak ve ilişkiye girmek evinizdeki eşyaları yenilemek veya evde ertelenen tadilat işlerini yaptırmak anlamına gelir. Kendi evinizin eksiklerini gidererek daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bir süredir evine masraf yapmak isteyenler yakında ekonomik yönden bu imkana sahip olabilirler.

Rüyada erkek olmak ve evlenmek sıkıntılarından ve hastalıktan kurtulmaya, evinde mutlu huzurlu olmaya yorumlanır. Ev hayatında neşe ve sohbet artar, sevdikleriniz sık sık ziyaretinize gelebilirler. Derdi kederi olanlar artık kafasına takmaz, dert ortağı dostlar edinebilirsiniz.

Rüyada kendini karşı cins olarak görmek kiracı olanlar ise kendi evlerine taşınarak ev sahibi olabilir ve hayallerindeki gibi bir evde yaşamlarını sürdürebilirler. Evlenmek üzere olan kişiler maddi yönden rahatlar. Evliliğiniz önünde parasal sorunlar varsa yakında çözülür.

Rüyada kadınken erkek organı olduğunu görmek kırgın olduğunuz insanlar ile aranızın düzelmesine ve bekar olanlar için iyi bir meslek sahibi olan bir eş adayı ile evlenerek mutlu mesut yaşamak anlamına gelir. Kişi evlilik hayatında rahata ve konfora erişir.

Rüyada kadının cinsel organının değiştiğini görmek ilerleyen günlerde yapacağınız işler sayesinde kazancınız bir anda yükselebilir. Elinize yüklü miktarda para geçebilir. Daha çok para kazanmanıza vesile olacak yakınlarınız da olabilirler.

Rüyada erkek organının olduğunu görmek yeni bir iş alanına girmek ve ek gelir sağlamanızda başka birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Bir yakınınızın mesleki alanda size iyiliği dokunabilir. Bu kişiyi tanıyorsanız iş hayatına yönelik bir yardımı dokunabilir. Eğer işsiz iseniz işe girmenizde bu kişi aracı olabilir. Dostlarınız ve yakınlarınız ile aranızda dayanışma olur, sevdikleriniz size iyilikte bulunabilirler. Kendi işini yapan kişiler varsa müşterileri artar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1529