Rüya tabiri ara

Rüyada Erkek Olduğunu Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Kişi rüyasında erkek olduğunu görüyorsa bu olgunlaşmak, pişmek ve kendi ayakları üzerinde durabilecek kapasiteye geleceğine yorulmaktadır. Bayan bir şahsiyetin kendisini erkek olarak görmesi ailesi ile ilgili büyük sorumluluklar altına gireceğine ve aile işlerinin başına geçebileceğine, iş ve ev hayatını aynı anda götürmesi gerekebileceğine işaret eder. Evli kişilerde ise eşlerine yardımcı olacağına ve zor günlerde destek olacağına yorulur.

Genç Erkek Olduğunu Görmek

Genç bir erkek olduğunu görmek ise kişinin ömrünün uzamasına dalalettir. Ayrıca yakın zamanda hayallerindeki bir dileğe kavuşacağına da yorulmaktadır. Hedeflediği yolda sıkıntılar ile karşılaşmayacağına ve işlerinin rast gideceğine yorumlanır. Genç bir insanın yaşlı bir erkek olarak kendisini görmesi ise ailesine karşı utanç verici bir olay ile mahcup olacağına, gücünü kaybedip sevdiği kişilere karşı sözünün geçmemesi anlamlarını taşır.

Büyük Bir Hataya Düşmek, Sıkıntılara Girmek

Bu durum hayra alamet olmadığı gibi günahlar içerisinde, sıkıntılarla yaşamaya da yorulur. Kişinin düşünmeden yanlış bir şekilde aldığı kararlar ile büyük bir hata yapacağını, kişi her ne kadar uğraşsa da bu hatayı düzeltemeyeceği şeklinde yorumlanır.

Küçük Erkek Olduğunu Görmek

Kadınlarda evliliklerinin çok uzun süreli olacağına eşlerinin her daim kendilerini el üstünde tutacağını toplum içerisinde saygın bir yere geleceğine dalalettir. Rüyayı gören bayan eğer küçük bir erkek olduklarını görürlerse bu bayanın kız bir bebeği olacakları ve ömürlerinin de uzun olacağına işaret ettiği düşünülmektedir. Yetişkin bir erkek olarak görmek ise akrabalar içerisinde birinin evlilik yapacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2225

Rüya Sitesi Linkleri