Rüya tabiri ara

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada erkek çocuk görmek, rüya sahibi kişinin çok isteyip te elde edemediği ya da içinde kalmış ama hala yapamamış olduğu bir şeyin ya da almak isteyip de alamadığı bir şeyin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Bu kişi bekar bir kadın ise evlenebilir evli ise çocuk sahibi olabilir ya da sınava girecek ise bu sınavı hakkı ile geçebilir. İş hayatında aksilikler ve sürekli problemler yaşayan kişi bu rüyayı görmüş ise iş hayatında bir şeylerin artık yolunda gitmeye başlayacağı anlamı verilir. Eğer rüyada görülen erkek çocuk kundak da ise kişinin başında bulunan kara bulutların artık geçecek olması ve güzel günlerin yaklaşacağı hayırlı işler ve hayırlı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Erkek ise evliliğe artık hazır olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada görülen erkek çocuğu henüz ergenlik yaşında değil ise rüya sahibi şeref ve kudret makamına erişeceğine delalet edilir. İzzet ve kuvvete delalettir. Rüyada evli olmadığı halde bir erkek çocuğu sahibi olduğunu gören kişi sıhhat sağlık ve erişmeyi beklemediği ilerlemeye ve emniyete işaret etmektedir.

Başka rüya alimlerine göre ise rüyada erkek çocuğu görmek kişinin gerçekte bürün işlerine erişeceğine elini neye atsa onun gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada küçük bir erkek çocuğu görmek üzüntü ve sıkıntı anlamına gelebilmektedir.

Kişi hamile bir kadın ise doğacak olan çocuğunun kız doğacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen erkek çocuğu çoğu kez müjdeye işarettir. Rüyada görülen erkek çocuk birden fazla ise mal sağlık evlilik ve kısmet gibi bütün işlerin sırası ile birlikte teker teker yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Rüyasında erkek bir çocuk doğurduğunu gören bir kadın kedere üzüntüye derde bulaşabilir.

Ya da bir bu rüya sahibi ciddi bir hastalığa yakalanabilir. Bazı rüya alimleri için rüyada görülen erkek çocuğu güvenilir dost, sevilen insanlara ve size saygı duyan insanların olduğu anlamına geldiği söylenmektedir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi sevilen ve sayılan bir insan olur ve her zaman çevresinden saygı gören kişidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4872