Rüya tabiri ara

Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada erkek arkadaşını görmek gören kişi, çok yakın bir zaman içinde bütün sıkıntılarından kurtulur. Birçok rüya yorumcusu rüyasında erkek arkadaşı görmenin oldukça hayırlı olduğu ve erkek arkadaşın, rüyada güç ve iktidarın simgesi olduğunu savunmuştur. Rüyada erkek arkadaşının kendisine evlenme teklifi ettiğini gören bir kişi, çok yakın bir zaman içinde erkek arkadaşı ile evleneceğine ve bu evliliğinin kendisi için çok hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyasında evli birinin erkek arkadaşını görmesi, rüya sahibinin çok yakın bir zaman içinde bebeğinin olacağına ve bu bebek aileye huzur ve mutluluk getireceğine işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşı ile yolda karşılaştığını gören bir kişi, geçmişteki bir olayın tekrar yaşanacağına ve tarihin sanki tekrar ediyormuş gibi yansıyacağına işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşından kapalı bir sandık alan bir kişi, arkadaşının bir sırrına ortak olacağına, eğer rüyasında bu sandığın kapağını açıyorsa, bu sırrın çok yakın bir zaman içinde ortaya çıkacağına, ancak bu sandığı saklıyorsa, bu sırrı saklayacağına işaret eder.

Rüyasında erkek arkadaşının beyaz giydiğini ve bu kıyafetinin kirlendiğini görürse, rüya sahibinin hayatına yeni bir sayfa açacağına ancak çevrede oluşan dedikodu ve pis nefis nedeni ile biraz huzurunun kaçacağına işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşının parlak ve temiz giydiğini gören bir kişi, çok başarılı olacağına ve çevresindeki herkesin ona gıpta ile bakacağına işaret eder.

Rüyasında erkek arkadaşının yırtık ve eski bir kıyafet giydiğini ve ona yardım ederek temiz kıyafetler verdiğini gören bir kişi, yaşadığı zorluk ve sıkıntılardan dolayı darlığa düşeceğine ve bu nedenle bir süre zorluk çekeceğine, ancak zamanla bu sıkıntılardan kurtularak feraha kavuşacağına ve genişliğe çıkacağına işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşının pembe bir gömlek giydiğini gören bir kişi, hayalperest olduğuna, hayata toz pembe bakarak olumsuz hiç bir şey düşünmediğine işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşını başka bir kadın ile gören bir kişi, çevresinde olan bir takım kişilerin kendisini aldattığına ve yalan söylediğine işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşının kendisinden uzaklaştığını gören bir kişi, rüya sahibinin hata üstüne hata yaptığına ve yapmış olduğu bu hatalardan kendisine bir ders çıkarmadığına işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşını görmek, rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine işaret eder. Rüyasında erkek arkadaşının turuncu renkte bir kıyafet giydiğini gören bir kişi, iş hayatında da aile hayatında da oldukça başarılı olur. Rüyasında erkek arkadaşının başka biri ile evlendiğini gören bir kişi, geçmişte yaptığı büyük bir hatayı şimdi telafi edeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

648

Rüya Sitesi Linkleri