Rüya tabiri ara

Rüyada Erik Yemek

Nisan 20, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada Erik Yemek, eriğin rengi ve tadı ile ilişkili farlı şekillerde tabir edilmiştir. Rüyasında erik yediğini gören kimse, sağlık sıkıntıları ile sınav oluyorsa, bu sınavdan kısa zaman içerisinde kurtulacağına ve şifaya kavuşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yaşamakta olduğu kötü günler, yerini huzur dolu günlere bırakacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kimse gerçek hayatında korkular yaşamakta ise bu korkularından kurtulacağına ve güven içerisinde hayatını sürdüreceğine yorumlanmıştır. Rüyasında erik yediğini gören kimsenin kısmetinin açılıp, kazancının artacağına işaret edilmiştir. Bu rüyayı gören kimsenin işleri yoluna gireceğine ve rızkının katlanacağı işaret edilmektedir.

Bir kişi rüyasında yeşil erik yediğini görse, kişinin yakın zamanda huzur bulacağı işler ile meşgul olacağına delalet eder. Rüyada yenen yeşil erik, dünya hayatının konforu ile karşılık bulmaktadır. Bu rüyayı gören kimsenin, iş hayatı ummadığı kadar bereketli ve düzenli geçeceğine işaret edilir. Yeşil erin yemenin diğer bir manası ise, rüya sahibinin üstesinden geleceği ve başarıyı kucaklayacağı söylenmektedir. Bir kimse rüyasında kırmızı erik yediğini görse, iş hayatında başarılı olacağına ve beklediği yükselişe kavuşacağına delalet eder. Bu rüyanın sahibi, gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında en doruk noktalarda olacağına ve kendisinin bile şaşıracağı yükselişe kavuşacağına delalet eder. Rüyasında kırmızı erik yediğini gören kimsenin zenginlik hayaline her geçen gün bir adım daha yaklaşacağına işaret edilmiştir.

Rüyasında siyah erik yediğini gören kişinin rüyası kendisi için, başarılı ticaretin habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüyada siyah erik yediğini gören kişinin iş hayatı ve ticarette elde edeceği kazanç ile karşılık bulmuştur. Bu rüyanın sahibi, ticaret hayatında rakip sahibi ise kısa zamanda bu rakiplerini geride bırakıp, bol karlı işlere başlayacağına yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında ekşi erik yediğini görse, kişinin rüyası kendisi için pek iç açıcı olarak yorumlanmamıştır. Rüyasında ekşi erik yediğini gören rüya sahibinin yaşamında canını sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, yüzünün asılacağına ve kısa bir süreliğine beklemediği olumsuzluklar yaşayacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Tatlı Erik Görmek

Cinsine ve rengine bakmaksızın rüyada tatlı erik görmek, rüya sahibinin büyük bir kazanç elde edeceğine işarettir. Bu eriği yemek ise, güzel gelişmeler yaşanacağına, nasiplere delalettir; rüyayı gören kişi çalışmıyorsa, güzel bir işe sahip olacak demektir.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Bir kişi rüyasında kırmızı erik görürse, demektir ki kişi isteklerine ulaşacak, ciddi kazançlar elde edecek, kalbinde yer alan arzuları birer birer gerçekleşecektir. Hayırlı bir rüyadır, dünya malının helal yoldan artacağı anlamına gelir.

Rüyada Erik Yediğini Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Hususiyle de, mevsimindeyken rüyada erik yediğini görmek, hayli güzeldir; hastanın şifa bulması, borçlunun borcunu ödemesi, işsizin iş bulması, dertlinin dertlerinden kurtulması ve kötü günlerin geride kalması anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Erik Topladığını Görmek

Rüyasında erik topladığını gören kişi, kalbinde ne kadar istek varsa, hayalini kurduğu ne varsa birer birer gerçek olacak ve arzularına ulaşacak demektir.

Rüyada Ekşi Erik Görmek

Rüyada ekşi erik görmek, rüyayı gören kişinin biraz canını sıkacak haberler alacağına delalettir. Moral bozukluğu ve kişinin arkasından yapılan dedikodulardan haberdar olması işleri zora sokabilir. Mevsimi dışındayken rüyada yenen erik, evli kişiler için aile bireyleri arasındaki tatsızlığa işaret ederken, ekşi eriğin mevsiminde yenmesi ise hayırlı bir evlada sahip olmanın habercisidir.

Rüyada Erik Reçeli Yaptığını Görmek

Mevsimindeki eriklerden rüyada reçel yapmak, kişinin sağlık sorunlarını atlatacağının habercisidir. Ayrıca, kişinin yolu iyi, düşünceli, kendisi gibi samimi insanlarla kesişecektir; bir tabire göre ise tatlı dilli, sadık, ideal bir eşe sahip olmak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında erik reçeli yaptığını gören kişi bekar ise, çok güzel bir düğün yapacak ve bu düğün herkesin diline dolanacak demektir; elbette kişinin de harika ve mutlu bir evliliği olacaktır. Mevsimi dışında erik reçeli yapmak ise, kişinin kendi kafasına göre hareket etmesi ve ani kararlar alması nedeniyle yaşayacağı maddi kayıplara ve borçları ödeme konusunda problem yaşamaya delalettir.

Rüyada Erik Kompostosu Görmek

Mevsimine veya eriğin rengine bakmaksızın, rüyada yapılan erik kompostosu huzurun habercisidir; kişinin kafasında karmaşaya ve soru işaretlerine sebep olan olayların çözülmesine ve aranan cevapların bulunmasına işaret eder.

Erik kompostosu yemek ise, hayırlı kısmete, insanlar tarafından beğenilmeye, takdir görmeye, hediyeler verilmesine ve çok mutlu olmaya işaret eder; güzel bir evliliğin de habercisi olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Ekşi Erik Yediğini Görmek

Rüyada, mevsiminde yenen ekşi erik erkek evlada sahip olmak demektir. Ayrıca, yoldaş, sırdaş, alçak gönüllü bir eşe sahip olmak anlamına da gelir; hanedeki bereketin de temsilidir.

Mevsimi dışında yenen ekşi erik ise, kişinin kimseye kulak vermemesi ve dikkate almaması sonucu hata yapmasına, eleştirilere maruz kalmasına ve moralinin bozulmasına delalettir.

Rüyada Ağaçtan Erik Topladığını Görmek

Mevsiminde görülen eriğin rüyada ağaçtan toplanması, rüya sahibinin bazı konularda verdiği çabaların boşa gitmeyeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, maddi hususlarda var olan kaygıların gideceğine, rakiplerin alt edilerek başarılı olunacağına, yeni ve daha iyi bir yaşama adım atılacağına delalettir. Yeni işler ve yeni fırsatlar olarak da değerlendirilebilir.

Rüyada Erik Ağacına Tırmandığını Görmek

Rüyasında erik ağacına tırmandığını gören kişi, bir türlü aklından ve kalbinden atamadığı birine büyük bir özlem duyuyor demektir. Özlenen kişiye ulaşmak, eski günlere kavuşmak için verilen çabayı sembolize eder bu ağaç. Bu çaba esnasında kişi, çevresindeki insanları ihmal edebilir. Duygusal ve biraz da kırılgan bir dönem bekliyor olabilir kişiyi. Yoğun çalışan ve iş nedeniyle sık yolculuk yapan kişilerin içinde bulunduğu gerginlikten ve stresten kurtulmak için yeni insanlarla tanışıp farklı ortamlara gireceğinin de habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada, evin bahçesinde erik ağacı görmek, geniş bir aileye sahip olmaya, haneden misafirlerin eksik olmayacağına, ikramda bulunmaya delalettir. Rüya sahibinin bonkör, yardımsever ve ahirete yatırım yapan biri olduğuna ya da olacağına işaret eden hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Erik Aldığını Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin, bahtının, şansının açık olacağı bir döneme giriyor oluşunun habercisi bir rüyadır. Özellikle de olgun ve mevsiminde alınan erik, kişinin hayallerinin gerçek olacağına, arzu edilen olayların gerçekleşeceğine delalettir. Mevsimsiz görülen eriği almak ise borçların çoğalmasına, maddi sorunların artmasına delalettir.

Rüyada Erik Sattığını Görmek

Rüya sahibinin gerçekleşmesini dört gözle beklediği hayallerinin olduğuna, kısa süre sonra bu hayallerin gerçek olması için tüm şartların sağlanacağına işaret eden bir rüyadır. Kişi, müjdeli haberler alabilir, işle alakalı yeni fırsatlarla karşılaşabilir. Ek olarak, kişiyi huzursuz eden ve sürekli canını sıkan bazı problemler de kısa süre içinde tamamen ortadan kalkacak demektir.

Rüyada Erik Toplarken Düştüğünü Görmek

Bir kişi, rüyasında kendi bahçesindeki ağaçtan erik toplarken yere düştüğünü görürse, rüya sahibinin etrafında içten pazarlıklı, kıskanç, tahammül edemeyen, başarısız olmasını bekleyen birilerinin varlığına delalettir. Bir düşman ya da rakip, ufak tefek ama kişinin huzurunu bozabilecek bazı hamleler yapabilir. Rüya sahibi dikkat etmezse ve herkese güvenmeye devam ederse bu hamlelerden zarar görebilir ve maddi olarak kayıp yaşayabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1223