Rüya tabiri ara

Rüyada Epilasyon Yapmak Görmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada epilasyon yapmak Eğitim hayatında ve iş hayatında çok yeni ve büyük kısmet kapılarının açılacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına ve projeler ve ortaya çıkarılan çalışmalar sayesinde çok büyük bir mevkinin elde edileceğine tabir edilir.Rüyada epilasyon görmek, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içinde son bulacağına, zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, bu kazançla girilecek olan işler sayesinde hayal edilen şeylere kavuşulacağına ve sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek
Hiçkimseden en ufak bir yardım bile almadan uzun yıllardan beri üzerinde düşünülen projelerin meydana çıkartılacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına delalet eder.

Rüyada Lazer Epilasyon Yaptırmak
Yapılması zor olduğu düşünülen bir çalışmanın büyük emekler verilerek ve sabır gösterilerek gerçekleştirileceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına ve sorunların çözümüne büyük kaynak oluşturacağına işaret eder.

Rüyada Tüy Aldırmak
Sorunların çözüme kavuşacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine ve uzun zamandan beri düşünülen bir işe aile bireylerinin vereceği destek sayesinde girileceğine rivayet eder.

Rüyada Kıl Aldırmak
Sorunların zahmetsiz ve büyük bir başarı oranı ile çözüleceğine ve alınacak sevinçli ve hayırlı haberler sayesinde mutlu olunacağına yorulur.

Epilasyon nasıl yapılır?

İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulma mucizesi olan epilasyon öncesinde bir ön görüşme yapılır ve uzman, kılların yapısı ve bulunduğu bölgeye dair bir inceleme yapar. Ardından işlem için randevu verir ve işlemden önce uzun olan tüyler jilet ya da diğer yöntemlerle kısaltılır ki verilen ışın direkt olarak kıl köklerine ulaşsın. Ancak bunun için kılların ağda gibi yöntemlerle kökten alınmaması çok önemlidir. Burada amaç sadece tüylerin boyunu kısaltıp görünür hale getirmektir.

Epilasyon seansında ilk olarak kişinin ten ve kıl rengine göre verilecek ışın değeri ayarlanır. Bu aşamada kıl kökünü etkileyecek en uygun dozu ayarlamak en önemli aşamadır. Genellikle ihtiyaca göre her bölgeye doz ayarlaması ayrı ayrı yapılır. Doğru ayarlama ve doğru yapılan bir işlemle en başarılı sonucu almak mümkündür.

Epilasyon nedir?

Epilasyon, öncelikle kadınların, ancak günümüzde aynı şekilde erkeklerin de belki de bilim ve estetik dünyası tarafından ödüllendirilme şekli olabilir. Neden mi? Çünkü epilasyon sayesinde insanlık tarihi kadar eski olan şu “istenmeyen tüyler” sorunundan kısa süre içinde, acısız, ağrısız bir şekilde kurtulmak mümkün olabiliyor. Epilasyon, istenmeyen tüylerin tam da köklerine belli dalga boylarında ışın verilmesiyle kılların köklerinin deforme edilmesi, köklerin kurutulması işlemidir. Kıllar, köklerinden besin alıp çıktıklarına, uzadıklarına göre kılların kökleri tahrip edilince otomatikman kıllardan da kurtulmuş olunuyor. Epilasyon, özellikle bir kadın için ve aslında tüylerden kurtulmak isteyen herkes için mucizevi bir işlemdir. İki haftada bir ya da haftada bir, üç günde bir kıllarla mücadele etmek yerine epilasyonla birkaç seansta kıllardan sonsuza kadar kurtulabilmek harikadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2142