Rüya tabiri ara

Rüyada Emzirmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada emzirmek,rüyayı gören kişi kendi bebeğini emziriyorsa bu rüya bebeğinizin ilerdeki yaşamında çok başarılı olacağını göstermektedir. Evladınız yaşamında yüksek bir makama ulaşabilir, hayatında güzel başarılar elde edebilir. Bir kadın kendi memesinden süt emerse, mallarının çocukları tarafından harcanacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler çocuklarına yaptıkları yatırımlara dikkat etmeli ve bu yatırımlara dokunmamaya çalışmalıdır. Başka bir tabire göre rüyada emzirmek kişinin merhamet ve şefkat duygularının meydana çıkması olarak yorumlanır. Bu kişiler gerçek yaşamlarında çevresindeki insanlara yardımcı olabilir, engellerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve dostlarıyla olan ilişkilerinde onlara destek olarak hayırlı işlere vesile olabilirler.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek,eğer rüyanın sahibi kendi evlatlarını emzirdiğini görüyorsa bu durum evlatlarının büyük makam ve mevkilere ulaşacağının göstergesidir. Eğer kendi çocuğu değil de başka birisini emzirdiğini görmesi, dünyadaki kapıların ona kapanması ya da onların kilitlenmesine dalalettir. Sütü emenin çocuk veya büyük olması; erkek veya kadın olması fark etmez.

Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirmek, o kişinin hapis olacağına ya da hasta olacağına işaret olabilir. Çocuk emzirildiği görülen anne rüyaları genellikle iyiye yorumlanmıştır.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek, eğer gören kişi hamile bir kadınsa hamileliğinin sona ereceğine işarettir. Bazı yorumlara göre ise rüyada annesinin kişinin kendi memesini emdiğinin görülmesi saygınlığa ve makama işaret eder. Çocuk emzirdiğini gören kişi çektiği sıkıntılardan kurtulur. Bir erkeğin bir çocuktan süt emmesi veya emzirmesi durumunda ise rüyayı gören erkek hapse girebilir. Çocuğun meme emmesi geniş ve bol bir rızka işaret olup memeden süt değil de kan akması haram mal kazanılacağı şeklinde yorumlanmıştır.Erkek çocuğuna verilen süt mutluluk ve sevince, kız çocuğuna süt vermek ise kedere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi çocuklarına haklarını helal edip, başarılarıyla gurur duyacak ve mutlu olacaklardır. Sosyal hayatta gelecek berekete ve refaha işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek, yakın bir zamanda güzel haberlerle karşılaşacağınıza ve bir çocuk sahibi olabileceğiniz şeklinde yorumlanmıştır. Genellikle hayırlı ve güzel şeylere yorulur. Bazı yorumcular erkek bebek emzirilen rüyaların kişiyi sıkıntıdan refaha taşıyacak olması şeklinde yorumlarlar.

Rüyada kız bebek emzirmek, rüyayı gören kişi için genelde hayırlı bir olay olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise evlenebileceği şeklinde yorumlanır. Bazı ilim sahibi kişilere göre ise rüyayı gören kimse hamile ise kız çocuğu doğurabilir. Eğer anne kendi çocuğunu emzirdiğini fakat süt emme yaşının geçmiş bir vaziyette olduğunu görüyorsa o kişinin evladının sonunun hayırlı olacağına, bahtının ve istikbalinin açık olacağına işaret edebilir.

Rüyada başka birisini emzirmek

Bu tür rüyaları gören kişiler hamileyse, onlar için bu rüyaları yorumlamak uygun düşmez. Çünkü hamile olan kadınlar bundan etkilendiklerinden rüyasında bu tür şeyleri sıkça görürler. Yani psikolojik olarak etkilendiklerinden rüyaların fazla anlamı olmaz. Rüyasında bebek emzirmek, çocuk emzirmek, kadın ya da erkek olan birisini emzirmek rüya sahibi için, amaçlarını gerçekleştirme yolunda pek şanslı olmayacağı bir döneme girileceğine işaret eder. Bu nedenle rüya sahiplerinin gerçek yaşamlarında yatırım yapmayı düşündükleri planlarını daha ileri bir tarihe ertelemeleri gerekir. Bu rüyanın başka bir tabirinde ise, rüya sahibinin geçim zorluğuna düşeceği ve yaşamında zorlu dönemlere hazırlıklı olması gerektiğine yorumlanır. Eğer bir kadın rüyasında bir erkeği emzirirse, sahip olduğu mallarını bir erkekle paylaşacağına yorumlanır. Erkeğin emdiği süt miktarı kadar fazla malının harcanacağını anlatır.

Rüyada bir çocuğun emzirilmesi

Rüyasında süt emecek yaşta bir çocuğun emzirilmesi halinde bunu rüya sahibi için hapse girme olarak yorumlamak gerekir. Ayrıca bu rüyalar rüya sahibinin sağlık açısından hafif bir hastalık geçireceğine yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin çocuğu emzirmesi

Bu rüyayı gören erkeklerin yaşamlarında bazı sıkıntılı dönemlerden geçeceğine ve zorluklarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyayı gören erkeklerin hazırlık olması, gerçek yaşamında gereken tedbirleri alması gerekir.

Rüyada süt emmek

Rüyasında kendisini süt emerken gören kişiler bunu hapse girmekle yorumlamalıdır. Ancak bazı tabirciler bu rüyaları çok hayırlı görürler. Rüya sahibinin başkalarından göreceği yardımlarla bereketli bir yaşam süreceği ve maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği anlamını taşıdığı kabul edilir. Bir hayvandan süt emdiğini gören kişiler yakın zamanda kısmetlerini beklemelidir. Fakat eti yenmeyen domuz, kedi, köpek gibi hayvanlardan emilen sütler helal olmayan kazançları anlatır. Rüyasında süt emen kişilerin malı artar, parası bollaşır. Süt emmek genellikle hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Gerçekte hasta olan kişilerin rüyasında süt emdiğini görmesi, hastalığının şifa bulmasına, iyileşmesine yorumlanır. Bir insan kendi annesinden süt emdiğini görürse, yaşı kaç olursa olsun makamın yükselmesi olarak yorumlanır. Süt emmek meme dışındaki organlardan yapılırsa, sonucun zorla alınacağı işlerin varlığına işaret edecektir. Aynı zamanda bu rüya kişinin gerçek yaşamında sıkışması ve başkasından borç para istemesi anlamını taşır. Kişiler kendi ellerinden süt emerse, kendi çabalarıyla elde edecekleri bolluğa, berekete işaret edecek ve yaşamlarında sefa süreceklerdir. Rüyasında süt emmek istemesine rağmen, süt gelmezse kısmet azlığına yorumlanacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5118