Rüya tabiri ara

Rüyada emzik görmek

Nisan 16, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada emzik görmek

Rüyada emzik görmek, bekar kimse için evlenmeye, evli kimse için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder. Aynı zamanda denginiz olmayan, gereksiz ve boş işler ile uğraşan kimseler ile komşuluk kurmaya veya bu tarz insanlar ile mecburen iletişim kurmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada emzik görmek, kimi yorumculara göre endişelerden, kaygılardan ve tedirginliklerden kurtulacağınıza işarettir.

Aynı zamanda Rüyada emzik görmek, bazende cinsel açlığın belirtisi sayılabilir.

Rüyada bir çocuğun emzik emdiğini görmek

Rüyada bir çocuğun emzik emdiğini görmek, evli kimseler için evlat sahibi olmaya işaret ederken bekar kimseler için ise evliliğe işaret eder. Eğer rüyada emziği çocuk emiyorsa, bu yeni bir çocuk sahibi olmayı, muhtemelen de bir erkek çocuğunu simgeler.

Rüyada emzik emmek

Rüyada emzik emmek, sürpriz ve müjdeli haber almaya, mutlu ve güzel anlara yorumlanır. Bazen ise hayırlı kısmete ve mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır. Rüyada emzik emmek, rüya sahibi emdiği insandan faydalanır ondan menfaat görür.

Rüyada bebeğin emzik emdiğini görmek

Rüyada emziği bebeğin emdiğini görmek, iyiliğe, olumlu ve güzel gelişmeler yaşamaya, hayra yorumlanır.

Rüyada emzik almak

Rüyada emzik almak, zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya, düşman çatlatmaya ve zafer kazanmaya, kazancın artmasına, başarılı ve mutlu bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada emzik satın almak

Rüyada emzik almak, alacağınız kararlar hayatınızı olumlu ve güzel bir şekilde etkileyecek, istek ve arzularınıza kavuşacağınıza da işaret eder.

Rüyada emzikli bebek görmek

Rüyada emzikli bebek görmek, güzel ve hayırlı bir anlamı vardır. Doğru ve hayırlı karalar almaya ve doğru adımlar atmaya, yeni ve güzel girişimlerde bulunmaya, iş hayatında veya okul hayatında başarı elde etmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2118