Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Emmek

Kasım 14, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada emdiğini görmek, eline mal geçeceğine yani, rüya sahibinin veya emen kişinin mal elde edeceğine, mal sahibi olacağına, emilen kişinin malından yararlanacağı­na işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında bir kadının memesinden emdiğini gören kim­se, o kadının malından faydalanacağına işarettir.

Rüyada bir kadının erkeği emdiğini görmesi, erkekten mal elde etmesine, bir erkeğin kadını emdiğini görmesi, kadın­dan mal elde etmesine işarettir. Daha açık yorumu şöyledir:

Rüyada görülen emmek, mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyasında bir hayvandan emdiğini gören kişi, zor bir işe başlayacağına işaret olarak yorumlanır.

Hasta birisinin bir kadını emdiğini görme­si, şifâ bulmaya işârettir.

Bir kimsenin bir uzvunu emmek, emdiği kişinin mal ve servetinden hisse almaya işâret eder.

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini gör­mek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına işârettir. Rüyada bir kimseyi emdiğini görmek, on­dan gelecek mala ve menfaate işâret eder.

Rüyada bir kimsenin memelerini em­diğini görmek, onun zevcesinden gelecek mala; burnunu emdiğini görmek, cebinden gelecek mala; uyluğunu emdiğini görmek, hı­sım ve akrabasından gelecek mala işâret eder.

Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura; kız çocu­ğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işâret eder.

Rüyada birisinin kendisini emdiğini görse, emen insan o kimseden mal alır. Onun iki memesini emse, o insan o kimsenin hanımından mal alır. Eğer onun burnunu emse, o insan o kimsenin sevdiği birisinden mal alır. Oyluğunu emse, o kimsenin kavim ve kabilesinden mal alır.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2683