Rüya tabiri ara

Rüyada Elma Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Elma Yemek, Rüyayı gören kişinin kısmetinin artacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin şansı, bahtı açılır. Eğer önüne açılan kapıları iyi değerlendirirse hayallerine ulaşması kolaylaşır. Ticaretle uğraşanlar karlı işlere girerler. Memuriyet sahibi olanların da önleri açılır yükselirler. Helal lokma yemekle de ilişkilendirilir. Helal kazancın bereketi ve bolluğu arttırmasıyla beraberinde zenginlik gelecektir. İşler rast gidecek ve gelir elde etmek zor olmayacaktır. Allah bu rüya sahibinin ayaklarına dünya nimetlerini serecektir.

Rüyada Elma Görmek, Kişiyi mutlu edecek şeylerin gerçekleşeceğine rivayet edilir. Evliler için sağlıklı bir bebeğe yorumlanır. İş hayatında ödüllendirilecek başarılı işlere imza atmaya tabir edilir. Genel anlamda elma görmek hayırlı ve güzel işlere yorulur. Rüyada Sarı Elma Yemek, Bu renk elma hayırlı bir rüya olarak kabul edilmemektedir. Hastalıkla yorumlanmasının yanı sıra işini kaybederek sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Elma Yemek, İşlerinin bereketinin artmasına yorumlanır. Yani ticaretle uğraşan kişinin müşterileri artacaktır. Memuriyetteki kişi ise ikramiye alacaktır veya yükselecektir. Olumsuz tabir edilirse, hane halkında gergin bir ortamın yaşanacağına ve bu durumun herkesin tadını kaçıracağına yorumlanır. Bu kargaşa ortamı çok uzun sürmeyecektir.

Rüyada Kurtlu Elma Yemek, Rüya sahibinin etrafındaki samimi olmayan iki yüzlü kişilerin varlığına işaret eder. Bu kişiler rüya sahibine zarar verme niyetiyle açık aramaktadırlar. Uyarıcı niteliktedir. Eğer elmanın kurtlu olduğunu görmek, hevesle başlanan bir işte kötü niyetli kişilerin kıskançlığı hissederek geri adım atmaya rivayet edilir.

Rüyada Ekşi Elma Yemek, Ağız tadının bozulmasına yorumlanır. Çevresinde bulunan bir grup insanla tatsız sohbetlerin yaşanacağına, gerginlik ortamının oluşacağına işarettir.

Rüyada Elma Şekeri Görmek, Yakın çevresinde samimi olduğu kişilerle hoş bir muhabbete girmeyi temsil eder. Zevkle yapılan işler hem kendisine hem de çevresindekilere hayırlı olacaktır. Bu elmayı yiyen kişinin tatlı dilli bir kişi olduğuna rivayet edilir. Sevdiklerine karşı güzel sözler söyleyerek gönül kazanmaktadır. Bunun karşılığını alacaktır.

Rüyada Elma Toplamak, Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine işarettir. Karşısına güzel kapılar açılacak ve bu kapılardan bir bir geçecektir. Yaptığı işler büyük hayırlara vesile olacaktır. Eğer elmayı ağaçtan topluyorsa, Paranın kaynağına oturan kişinin yaptığı işin sayesinde kazancında hiç azalma olmayacaktır. Geçim sıkıntısı yaşamayacak bilakis zenginliğine zenginlik katacaktır.

Rüyada Elma Almak, Rüya sahibinin büyük emekler ve çabalar sarf ederek kazanılan para ve malın hayırlı işler için harcanacağına rivayet edilir. Bu hayırlı iş onun kazancını misline katlayacak ve zenginliğe ulaştıracaktır.

Rüyada Elma Ağacı Görmek, Aile büyüklerinden hayırlı dualar almak anlamına gelir. Bu dualar sayesinde işleri rast giden kişi de hayırlı işlere vesile olacaktır. Kazancı bol ve bereketli olacaktır. Hastaysa şifaya kavuşur, borçluysa borcunu öder. Elma ağacını diktiğini gören kimse, önünü kesen tüm engellerin kaybolmasını sağlayacak bir adım atacaktır. Artık önünde aydınlık bir yol vardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3405