Rüya tabiri ara

Cover Image

Elinin Kesildiğini

Ocak 26, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek, elin kesilmesi rüyası haram mala yönelmeye, kötü alışkanlıklara, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmaya yorulur. Rüyasında elinin kesildiğini gören kimse, kötü alışkanlıklar edinmiş kendisi dışında bir çok insana da farklı yollarla kötülükler yapmıştır. Bu rüyayı gören kişiler, yalancı, günahkar, güvenilmeyen, çıkarları uğruna her türlü kötülüğü yapmaya meyilli vurdumduymaz insanlardır. Manevi anlamda da büyük önem arz eden rüya kişinin inancından tamamen koparak ne manevi değerlerine, ne de Allah’ın kendisine hayırlı kıldığı güzelliklere inanmazlar. Bu kişiler sadece hayatı çıkarları ve kendi zevklerine göre yaşarlar. El kesilmesi rüyası kesilen bölgeye göre de anlam içerir. Örneğin elin büyük bölümünün kesilmesi dinden vazgeçmeye, elin çapraz şekilde kesilmesi ise Allah’ın gazabına uğramaya delalettir.

Rüyada Kolunun Kesildiğini Görmek

Rüyada kolunun kesildiğini görmek, hayırlı olmadığı gibi beraberinde maddi ve manevi sıkıntıları da getiren rüya gören kimseler için son derece kötü anlam taşır. Rüyasında kolunun kesildiğini gören kimse, büyük bir günahın içinde kendisini bularak yaptığı kötü alışkanlıkların ve edindiği yanlış arkadaşlıkların bedelini ağır şekilde öder. Kolun kesilmesi rüyası aynı zaman da elden ayaktan düşmeye, yoldan çıkmaya, güzel olan değerlerin bir bir yok olmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Ayaklarının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayaklarının kesildiğini görmek, bu rüyayı gören kişiler, kendilerine uygun olmayan davranışlar sergileyerek hem ailelerini hem de kendilerini topluma karşı küçük düşürürler. Rüyasında ayaklarının kesildiğini gören kimse, kendisine uygun olmayan mekanlara giderek burada kötü huylara ve arkadaşlara teşvik açar. Rüyada ayağın kesildiğini ya da koptuğunu gören kimse, meşakkatli işler içinde bulunarak sakin ve huzurlu geçen hayatını sıkıntıya sokmuş olur.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek, yaşanılacak sağlık sorunlarını işaret eden rüya uzun zaman elden ayaktan düşmeyi, çaresizliği, yalnız geçecek ömrü simgeler. Saçının kesildiğini gören kişi yakın zaman da sevdiği insanı kaybedeceği gibi zahmetli yollarla kazandığı malından da olacaktır. Rüyada saçının kesildiğini görmek, kimi zaman da yanlış anlaşılmaya, haksız söylemlere maruz kalmaya, toplumda saygınlığınızı yitirmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3208

Rüya Sitesi Linkleri