Rüya tabiri ara

Cover Image

Elini Yıkamak

Ocak 22, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Elini Yıkamak

Rüyada elini yıkamak, yapılan yanlış işlere, pişmanlığa, işlenen bir suçtan ötürü hakim karşısında yargılanmaya, adalet karşısında hesap vermeye yorulur. Rüyasında elini yıkadığını gören kimse, mali sıkıntılar sebebiyle ciddi sorunlar yaşayarak sarsılacağı gibi zorda olsa bu işlerinden de üstesinden gelir. Elini yıkamak, rüyası her şeyden eli eteği çekmeye, tövbe etmeye, hayırlı olana yönelmeye, hayatın büyük bölümünü maneviyatla süslemeye yorumlanmaktadır. Rüyasında herhangi bir çeşmede elini yıkadığını gören kimse, sayısız şansa ve fırsata sahip olup kazancını kat ve kat arttıracak imkanları hayatına sokar. Bu rüya aynı zaman da şifa bulmaya, dertlere çare aramaya, iş hayatında terfiye, zam almaya yorulur. Rüyada derede elini yıkadığını görmek, vefalı sadık eşe sahip olmaya, yüklü servete ulaşmaya, birbirinden güzel hayırlı haberler almaya sembol edilir. Elini yıkamak, tabiri bazen de günahlardan arınmaya, doğru yolu bulmaya, kişinin hayatına çeki düzen vermesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kirli Suyla Elini Yıkamak

Rüyada kirli suyla elini yıkamak, bu rüya yapılacak yanlış işlere, günaha girmeye, rızkı helal olmayan yollarla kazanma amacı gütmeye yorulur. Rüyalarında kirli suyla ellerini yıkadıklarını gören kimseler, çocuklarının ailelerinin rızklarını kumar vb kötülüklerle yok ederek hem ailelerine karşı hem de onu seven insanlara karşı büyük yanlışlara yer vermişlerdir. Kirli suyla elini yıkamak tabiri battıkça batmaya, yoldan çıkmaya, hayatın her karesini kötü anılarla süslemeye yorulur.

Rüyada Kaynak Suyuyla Elini Yıkamak

Rüyada kaynak suyuyla elini yıkamak, bu rüya mutluluğa, önü arkası kesilmeyen rızka, hayatı dolu dolu yaşamaya, ele geçecek güzelliklere yorulur. Rüyasında kaynak suyuyla elini yıkadığını gören kimse, birbirinden güzel değerlere sahip olup bu değerler sayesinde hayatlarının her karelerini dolu dolu yaşarlar.

Rüyada El Yıkamak

Rüyada el yıkamak, günahlardan uzak olmaya, iman temizliğine, şeytana ve ona kulluk eden kimseleri çevrenizden uzak eyleyerek hayırlı yolunuzdan sapmadan ilerlemeye yorumlanır. Rüyada el yıkadığını gören kimse, haramdan ve dedikodulardan uzak olup ilim ihsan sahibi kudretli kimselerden haz alırlar. Rüyada el yıkamak, bazen de saklı sırları gün ışığına çıkarmaya, omzunuzdaki yüklerden kurtulmaya, vicdan özgürlüğüne delalet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1390