Rüya tabiri ara

Cover Image

Elini Kesmek

Ocak 22, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Elini Kesmek

Rüyada elini kesmek, elini kesmek, rüyası doğruluktan, haktan ve adaletten uzaklaşmaya, kötü alışkanlıklar edinmeye, yanlış kişilerle dostluk kurmaya yorulur. Rüyasında elini kesildiğini gören kimse, ilerde pişman olacağı büyük bir hataya sebep olup çevresindeki insanların zarar görmelerine vasıl olmuştur. Rüyasında elini bileğinden kestiğini gören kimse, büyük günah işler. Elinin kesildiğini gören kişi Allahı ve nimetlerini görmezden gelerek, dini inancını yok saydığı gibi şeytanın vesveselerine boyun eğmekten başka bir şey yapmaz. Rüyada elin kesilip kanın akması hatalardan dönmeye, pişmanlığa, tövbe etmeye, bundan sonraki hayatta iyiliklerle ve güzelliklerle ömrü sürdürmeye ifade edilir. Rüyasında eli kesildikten sonra ölen kimsenin görülmesi, ölen kişinin Allah katında hayırlı makamlara ulaşarak kabrini nurlu kılınacağını gösterir. Elini kesmek, rüyasında hayırlı olduğu kadar olumsuz bir çok söyleme de yer vermekteyiz bu rüyada önemli olan rüyanın görülüş şeklinin eksiksiz anlatılmasıdır. Elini kesmek, bazen de heyecana, sevince, duygusal modlara girmeye, çocuksu yanlarınızı açığa çıkarmaya sembol edilir.

Rüyada Elini Bileğinden Kesmek

Rüyada elini bileğinden kesmek, büyük günah işlemek şeklinde yorumlanan rüya rüyayı gören kimsenin büyük bir gaflete düşeceğini işaret eder. Rüyasında elini bileğinden kestiğini gören kimse, telafisi olmayan hataya yer vererek hem ailesine hem de değer verdiği insanlara büyük kötülük yapar. Bu rüya pişmanlığa, üzüntüye, çaresizliğe, dönüşü olmayan yola girmeye işarettir.

Rüyada Bir Uzvunu Kesmek

Rüyada bir uzvunu kesmek, rüyasında uzvunu kestiğini gören kimse, harama ve kötü işlere boyun eğerek Allah katında en büyük günahları işler. Bu rüya helal olanı görmezden gelmek ve Allah’a şükretmek yerine azımsamak anlamına gelmektedir. Uzvunu kesmek, rüyası kesilen uzva göre de farklı yorumlanmaktadır. Örneğin kulağın kesilmesi, kötü söz işitmeye, burunun kesilmesi, maddi zarar uğramaya, fakirliğe, cinsel organının kesilmesi ise kötü niyetler beslemeye işaret etmektedir.

Rüyada Kesilen Uzvun Tekrar Çıktığını Görmek

Rüyada kesilen uzvun tekrar çıktığını görmek, bu rüyayı başlangıç , yeniden doğuş şeklinde yorumlayabiliriz. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerini sıkıntıya sürükleyen ne varsa hepsinden kurtularak yaşamlarına kaldıkları yerden devam ederler. Rüyada kesilen uzvun tekrar çıktığını görmek, müjdeye, hayırlı habere, keyfinizin yerine gelmesine, iş hayatınızda kendinizi gösterme şansını yakalamaya işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3093