Rüya tabiri ara

Cover Image

Elinden Tutmak

Ocak 14, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Elinden Tutmak

Rüyada elinden tutmak, bu rüya iyilik sever, cömert kar, eli açık, insanların yardımına koşan, sıcak kanlı kimseye yorulur. Bu rüyayı gören kimse, darda ve maddi sıkıntı içinde ise yakın zaman da bu sıkıntısından tanımadığı kişi vesilesiyle kurtulacaktır. Rüyada elinden tutmak, yardıma muhtaç kimselere el açmaya, onlara iyi ve güzeli aşılayarak onları doğru yoldan saptırmamaya ifade edilir. Rüyada bir kimsenin elinden tuttuğunu görmek o kişi ile uzun yolculuğa çıkılacağına, hayatınızın bir çok evresinde o kişiye yer vererek kendinizden bir parça gibi göreceğinize sembol edilir. Bu rüya aynı zaman da güçsüzlere, mağdurlara, ihtiyacı olan kimselere, yardım elini uzatmaya o kişilerin hayır dualarını alarak Allah katında en güzel duaya razı olmaya ifade edilir. Rüyada bir kimsenin elinden tuttuğunuzu görmeniz yakın zaman da yeni bir işe atılacağınızı kazancınızın kısa zaman da kat ve kat artarak bir çok konuda üstünlüğünüzü elde edeceğinizi gösterir.

Rüyada Tanıdığın Bir Kimsenin Elinden Tuttuğunu Görmek

Rüyada tanıdığın bir kimsenin elinden tuttuğunu görmek, rüyasında tanıdığı birinin elini tuttuğunu gören kimse, gerçek yaşamında da o kişiye her anlamda desteğini göstererek kişinin rahata ermesine vasıl olur. Rüyada tanıdığınız bir kimsenin elinden tuttuğunuzu görmeniz, o kişiye gönül bağladığınıza, o kişiyle hayatınızı birleştirmek adına hayırlı yola girdiğinize yorulur. Rüyada eşinin elini tuttuğunu gören kimse, uzun ömürlü sürecek mutlu aile yaşantısına sahip olacağı gibi, çocuğunun elini tuttuğunu gören kimse ise onun geleceği için çaba sarf edeceğinizi gösterir.

Rüyada Tanımadığın
Bir Kimsenin Elinden Tuttuğunu Görmek

Rüyada tanımadığın bir kimsenin elinden tuttuğunu görmek, bu rüya yabancılaşmaya, aile bağlarından ve sosyal çevreden uzaklaşmaya, kişinin başına buyruk yaşam tarzına yorumlanır. Rüyasında tanımadığı bir kimsenin elinden tuttuğunu gören kimse, insanlara güvenmek ve inanmak konusunda zayıf, düşüncelerini açıkça ifade edemeyen, bulunduğu çevreye göre basit kimsedir.

Rüyada Sevdiğinin Elinden Tutmak

Rüyada sevdiğinin elinden tutmak, yardıma işaret olan rüya ummadığınız anda içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulmanıza vesile olacak yardım eli göreceğinize yorumlanır. Rüyasında sevdiği kimsenin elinden tuttuğunu gören kimse, hayırlı bir habere vasıl olup hayatının en güzel anını yaşama şansını bulacaktır. Bu rüya evliliğe, aşka, müjdeye, birlikteliğe, karşılıklı beslenen temiz duygulara ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

505

Rüya Sitesi Linkleri