Rüya tabiri ara

Rüyada Elinde Yara Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Elinde Yara Görmek, Rüyada vücutta görülen yara, çalışmakla elde edilecek mal ve dünya işine yorumlanır. Rüyada sağ elde görülen yara erkek yakın akrabalardan, sol eldeki yara kadın akrabaları tarafından, ayaktaki yara tarım işlerinden, topuktaki yara çocuğundan elde edeceği mala yorumlanır. Akıcı yara nafaka ve diğer ihtiyaçları için çalışmaya,bazen de mala gelecek zarara yada kendini rahatsız edecek bir söze ya da çocuk ve torunu tarafından kendine gelecek mala tabir edilir.

Başka yorumculara göre elinde görülen yara mal sahibi için sakınılması gereken bir duruma, uzun ömre, akraba çokluğuna, bulunduğu yer ve görevde ömür boyu kalmaya yorumlanır. Kalp ve göğüsteki yara gençler için aşık olmaya, yaşlılar için üzüntüye, devlet başkanı ve yönetici konumdakilerin bedenlerinin herhangi bir yerinin yaralandığını görmesi ömürlerinin uzun olmasına, dostlarının çok olmasına yorumlanır. Rüyasında elinden yaralandığını ancak kan akmadığını görmek kendine has özelliklerin ortaya çıkmasına, Yaralandığını ve bu yaradan kan geldiğini görmek eline mal geçeceğine ve bu maldaki ürünlerin kendisinde bulunacağına, ve bu ürünlerden biriyle bıçak gibi bir aletle birini yaralamak hatta art niyete yorumlanır.

Rüyada elinde yara görülmesi genel olarak para kazanmak ve zengin olmak sayılır. Rüyada bir erkek kendisini yaralanmış gördüyse yakınları onu yanlış işlere girmekten kurtaracaklar demektir. Rüyayı bir kadın görüyorsa, sevgilisi veya kocası tarafından aldatıldığı anlamına gelir. Yaralandığınızı veya elinizi kestiğinizi görmek, hastalık geçireceğinize işaret eder. Kötü bir olay canınızın sıkılmasına sebep olacak demektir.

Rüyada herhangi bir yerinden yaralandığını ve ne şekilde yaralandığını bilmemek, eğer yarasının üzerinde kan varsa, yakın arkadaşları tarafından kendinin zararlı bir iş yapmaktan caydırılacağına, bu rüyayı gören bir kadınsa sevgilisi veya kocasının ona ihanet ettiğine işaret eder. Eğer elindeki yaradan kan akıyorsa, bir arkadaşının kendisini komik bir duruma düşüreceğine işaret eder.

Bazılarına göre; rüyada elinde yara ve çıban gören o yaraların sayısı kadar haram mal sahibi olacağına yorumlanır. Fakat bu yaralar büyük ise, bu malları kendisinin ödemekle yükümlü olduğu maddi ve manevi borçla yorumlanır. Başka yoruma göre de, yaranın görüldüğü ele göre yorumlanır. Yara sağ elinin bas parmağında olursa, rüya sahibinin üzerine kalacak borca ve onun aleyhinde yapılacak dedikodu ve üzüntüye yorumlanır. Kendisinde yara olup aktığını gören kişinin üzerinde bir borç var demektir. Her akıcı yara, rüya sahibinin ihtiyacı için çalışmasının gerektiğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3088