Rüya tabiri ara

Cover Image

Elin Kesilmesi

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada elin kesilmesi görmek, farklı anlatımları içinde barındıran rüya İslami olarak bakıldığında dinde bozukluk, imanda zayıflık şeklinde gösterir. Rüyasında elinin kesildiğini gören kimse, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtularak dünyevi sıkıntılarından kurtularak huzura ve esenliğe erer. Rüyada elinin ve ayağının kesildiğin görmek, büyük günah işlemeye, haram mala el açmaya, bir an önce tövbe edilmesi gerektiğine yorulur. Rüyada elin çaprazlama şekilde kesildiğini görmek, haram mal yemeye, İslami anlamda yapılan dualar ve kılınan namazların gösteriş olarak yapmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, kötü niyetli oldukları için hiç bir zaman amellerine ulaşamazlar. Rüyada ellerinin cellat tarafından kesildiğini gören kimse, işlediği günahlarının bedelini Allah katında çekerek insanlar tarafından tahkir edilir. El kesilmesi rüyası ölümü içerdiği gibi bazen de hane içinde yaşanacak ayrılığı da içerir. Bu rüyayı gören kişiler, kendileri için önem arz eden bir yakınından ayrılarak yaşadığı sevincini acıya ve üzüntüye dönüştürür.

Rüyada Elin Koptuğunu Görmek 

Rüyada elin koptuğunu görmek, rüyasında elinin ya da ellerinin koptuğunu gören kimse, umutla yaklaştığı işlerde beklenileni göremediği gibi maddi anlamda da düşüşe geçerler. El kopması rüyası genel anlamıyla bakıldığında uyarı mahiyeti içerip gören kimsenin yaptığı yanlış işler ve çıktığı yanlış yollardan bir an önce dönmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada elinin koptuğunu görmek, kötü yola düşmeye, iftiraya, düzeninizin bozulmasına, çevreniz tarafından dışlanmaya sembol edilir. Rüyasında elinin bilekten koptuğunu gören kişiler, tedavisi mümkün olmayan hastalığa yakalanarak yaşadığı hayatlarını  sonlandırma noktasına gelirler.

Rüyada Bir Uzvun Kesildiğini Görmek

Rüyada bir uzvun kesildiğini görmek, uzvun kesilmesi rüyası kesilen uzva bağlı olarak yorumlanmaktadır. Örneğin cinsel organının kesildiğini gören kimsenin gerçek hayatta çocuğu olmaz. Rüyada burun ya da kulak uzvunun kesilmesi gelecek kötü habere, fakirliğe düşmeye, parmak uzvunun kesilmesi, pişmanlığa, yanlış işler peşinde koşmaya ifade edilir.

Rüyada Parmak Kesilmesi Görmek

Rüyada parmak kesilmesi görmek, rüyasında parmağının kesildiğini gören kimse, yaptığı yanlış bir işten yana kendisini suçlu hisseder. Parmak kesilmesi rüyası, evlilik hazırlığı içinde olan kimseler içinde yaşanılacak üzücü olaylara, sevdiğiniz kimse ile bağların kopmasına, tatsız olaylara yorumlanmaktadır. Rüyada görülen parmak kesilmesi sembolünü ayrıntılı şekilde ele alacak olursak rüyanın içeriğine ulaşmış oluruz.

Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyada bacak kesilmesi görmek, bacak kesilmesi rüyası verilen sözlerin yerine gelmemesine, hayal kırıklığı yaşamaya, kişinin elinin altında çalıştırdığı kimselerin haklarını veremeyerek onlara karşı kendisini zayıf hissetmesine tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1068