Rüya tabiri ara

Cover Image

Elifba

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Elifba görmek, dile ya da dine bağlı kalmaksızın bir dilin harflerini belli bir dizi halinde sıralandığını görmek, tertipli ve düzen içinde olmaya işaret eder. Harflerin  belli bir kurala bağlı kalmaması ya da düzensiz olması ise karışıklığa, maddi ve manevi sıkıntıya, düzensiz oluşa yorulur. Elifba rüyasını gören kimseler, gerek sosyal yaşamları gerekse iş hayatlarında karşısında çıkacak zorlukların üstesinden bir bir gelerek sabırlarının sonunda selamete ererler. Rüyada Kuran harflerini bir yerde görmek, huzur ve berekete, maneviyata, Kuran harflerini yazmak ya da okumak, ilim ve irfana, inancı güçlü kılmaya ifade edilir. Rüyada Elifba görmek, kişi ya da kişilerin sabırlarının bir ölçüsü şeklinde yorumlanıp gören kimselerin zorluklar karşısında sınanırken Allah’a karşı yaklaşımlarını içerir. İmtihan niteliği taşıyan rüya gören kimseler için son derece hayırlı olduğu kadar sabırlarını ölçmek bakımından da bir o kadar önemlidir. Rüyada Elifba ya da Kuran harflerini okumak, mirasa kavuşmak ya da bir kimseye hile yapmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Elifba Okumak

Rüyada Elifba okumak, maddi ve manevi rahatlığa, kazanç kapılarının açılmasına, rızk ta berekete, iş hayatında beklenilenin üstüne çıkmaya yorumlanır. Rüyasında Elifba okuduğunu gören kimse, kısa süreli sıkıntılara maruz kalsa da yaşadığı bu sıkıntılarını acı çekmeden atlatma şansını bulur. Bu rüya hayal edilen dünyaya er ya da geç ulaşmaya, aile saadetine, birlik ve beraberliğe, kişinin kendinden emin yaşamasına, sembol edilir.

Rüyada Elifba Yazmak

Rüyada Elifba yazmak, bu rüya gören kimseler için sınav niteliğinde olup kişinin daha önce yaşadığı maddi ve manevi zorluklarını tekrar yaşayarak zahmetli sınava tabi tutulacağına yorumlanır. Rüyasında Elifba yazdığını gören kimse, sabrı ile selamete erişerek arzu ettiği hayatı yaşama şansını bulur. Bu rüya kimi zaman da eğitime ve öğrenime açık olmaya, paylaşma duygusuna, kişinin yaptıklarından emin yaşamasına sembol edilir.

Rüyada Elifba Öğrenmek

Rüyada Elifba öğrenmek, bu rüya ailevi birlik ve beraberliğe, sakin ve huzurlu geçecek hayata, güler yüze, kurulan samimi ve içten dostluklara işaret eder. Rüyasında Elifba öğrendiğini gören kimse, davranışlarını ve hayata bakış tarzını baştan aşağıya yenileyerek kendisi ve ailesi için doğru ve güzel olana yönelir. Rüyada Elifba öğretmek, bilgi ve başarıya, yükselişe, ele geçirilen fırsatları doğru değerlendirmeye, kendinizle barışık hayatı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Cüz Görmek

Rüyada cüz görmek, cüz  rüyası gören kişinin saygın, hürmet sahibi, bulunduğu her ortamda sözüne değer verilen kimse olarak bilinerek bu anlamda yoluna devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında cüz okuduğunu gören kimse, bilime, ilime ve öğrenmeye açık, kendisini geliştirmek adına her türlü eyleme yönelen, azmi ve başarısı ile adından sıkça söz ettiren kimsedir

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1428