Rüya tabiri ara

Rüyada Elektrik Çarpması

Nisan 28, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada elektrik çarpması hayra yorulmaz ve kişinin kötü yollara başvurarak işini halletmeye çalışacağına, olumsuzlukların içerisinde kalarak kötü bir insan olma yolunda gideceğine delalet eder. Kötülüklere, kaza ve belaya yorulan bu rüyada hayatında bir şeyleri kaybetmeye de delalet olur.Rüyada elektrik çarpması görmesi maalesef kötüye işarettir. Rüyada elektriğe kapılan kişinin hayatı alt üst olabilir. Aynı zamanda elektriğe çarpılan kişinin huzur bozulup keyfi kaçabilir.Rüyada elektrik çarpması sonucu yanmak bazen de çok emek verilen bir işin ya da herhangi bir olayın bir anda yok olup gideceğine işaret edebilir.

Rüyada elektrik çarpması ve kurtulmak huzursuzluk, dert, hastalık olarak yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi her türlü sıkıntıya hazır olmalıdır. Kişinin başına gelebilecek bir olay ve elektrik çarpması sonucu ölmek hayat boyu geçmeyecek bir iz bırakabilir.

Rüyada tanıdığı birine elektrik çarptığını gören kişinin elektrik çarpan kişiye yol göstermesi ya da yardımcı olması gerekir. Bu rüyalar elektriğe kapılan kişinin bir derdi olduğuna işaret eder. Bu derdin çözümü de rüya gören kişide demektir. Yardıma ihtiyacı olan bu kişinin sıkıntısı maddi ya da manevi olabilir. Rüyada elektriğe kapılan kişinin paraya ihtiyacı olabilir.

Bazen bu tür rüyalarda yardıma ihtiyaç duyan kişi duygusal destek ya da bir fikir, öneri istiyor demektir. Hayatında atacağı yeni adımlar hakkında rüya gören kişinin desteğine, düşüncelerine ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Eğer atacağı adımlar hatalı ise rüyayı gören kişi bu tanıdığının atacağı adımları engellemelidir.

Rüyada elektrik çarpması ölmek ,Kişinin çok sevdiği insanlar tarafından yarı yolda bırakılmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşamasına yorumlanır. Bazen de rüyayı gören kişinin arkasından konuşulmasına ummadığı kişilerden kötü sözler işitmesine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin üzülmesine ayrıca etrafında kendisine dost gibi görünen insanların gerçek yüzünü görmesine yorumlanır.

Rüyada elektrik çarpması birini kurtarmak bir süredir planları arasında olan bazı şeylere cesaret bulamıyorken en sonunda kendinde o cesareti bulacağına ve harekete geçerek başarılı olacağına, emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder. Kendisini ateşlemesi gereken bir konuda en sonunda cesur ve kendine güvenli davranıp bu işe başlayacağına ve başladığı işi bitireceğine delalet eder. İşini yerine getirecek ve öz güveni aratacak, insanların takdirini alacak, kendine olan güveni geri gelecektir.

Rüyada Elektrik Çapması, Çok hayırlı bir rüya değildir. Uğursuzluk ve şansızlıkla nitelendirilir. Rüyada elektrik çarptığını gören kimsenin hayatının bir anda karmaşık bir hal almasına yorumlanır. Kişinin zor durumda kalmasına hatta saklanarak yaşamak zorunda kalmasına yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin uzun zamandan çok fazla çaba harcadığı işlerinin ve yaptığı planlarının boşuna gitmesine yorumlanır. Rüyada elektrik çarpan kimsenin bir anda büyük bir boşluğa düşmesine gözyaşı dökmesine delalet eder. Kişinin gelecek kaygısı yaşamasına kimseye güvenememesine yorumlanır. Kişinin eski düzenini özlemesine yorumlanır. Rüyada elektrik çarpan kimsenin sağlığının mutluluğunun kaybolmasına delalet eder.

Rüyada elektrik çarpması hakkında bazı alimler demişlerdir ki , kişinin mutsuz olmasına yaşadığı hiç bir durumdan memnun olmamasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin zor biri olmasına yorumlanır. Kişinin her istediğini elde etmek isteyen biri olmasına ve etrafındaki kimselere hükmetmeyi sevmesine delalet eder.Rüyada elektrik çarpması kişinin girdiği ortamlarda istenmemesine işaret eder.

Rüyada Elektrik Direği Görmek,Rüyayı gören kimseyi zor günler beklemesine yorumlanır. Kişinin yakınındaki kişilerin lafını dinleyerek farklı bir işe atılmasına ve maddi manevi büyük zarara uğramasına delalet eder. Rüyada elektrik direği gören kimsenin başkalarının lafıyla hareket etmesine işaret eder. kişinin yüklü miktarda borç sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek, Rüya sahibinin hedefleri olmasına yorumlanır.Rüyada elektrik telleri gören kimsenin çok çalışkan olmasına aklına koyduğu şeyi yapmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin istediği her şeye kavuşmasına yorumlanır.Kişinin bulunduğu konuma kararlığı sayesinde gelmesine de yorumlanır.

Rüyada Elektrik Kesilmesi,Rüyayı gören kimsenin bazı konularda pişmanlık yaşamasına yorumlanır. Kişinin daha önce üzdüğü kalbini kırdığı kişilerden af dilemesine yorumlanır. Rüyada elektrik kesilmesi kişinin bazı şeylerin değerini geç anlamasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin yaptığı yanlışları telafi etmek için elinden gelenin fazlasını yapmasına yorumlanır.

Rüyada elini elektrik çarpması çekileceğinize ve herkesten uzaklaşacağınıza işarettir. Yine rüyada elektrik çarpması, dinlenmeye vakit bulamadan çalışacağınıza, üzerinizde çok fazla sorumluluk olacağına ancak verdiğiniz emeğin karşılığını alamayacağınıza işarettir.

Rüyada elektrik çarpmasından korkmak mutsuz günler geçireceğiniz, sağlık sorunlarıyla uğraşacağınız, ağız tadınızın bozulacağı ve düzensiz bir hayata sahip olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada elektrik kıvılcımları görmek zorluklar ile tabir edilir. Bu rüyadan sonra kendinizi toparlamakta zorlanacağınız günler geçirebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16571