Rüya tabiri ara

Cover Image

Eldiven

Temmuz 14, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eldiven görmek, eldiven görmek ya da giymek, zengin kimseler arasında yer alacağınıza, çevrenizdeki insanların yaşam tarzlarına uyarak onlar gibi davranacağınıza yorumlanır. Bu rüya yenilik olarak söylenip kişinin yeni kimselerle tanışarak dostluk kuracağına, hayatına güzellik getirecek bir çok etkinlikte bulunacağına tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında eldiven giymesi, mutlu olacağı hayırlı haberler alacağına, eldiveni çıkarıp cebine koyması, hayatın stres ve sıkıntısını bir anlık unutarak eğlenmek isteyeceğine işaret edilir. Rüyada eldivenin tekini kaybetmek kısa süreli sıkıntıya işaret ederken, elbisenin çiftini kaybetmek, aileniz ve sosyal çevrenizde yaşanılacak kopukluklara, sevdiğiniz kimselerden ayrılma noktasına geleceğine tabir edilir. Eldiven rüyasını ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık, sır saklamak şeklinde yorumlamıştır. Rüyasında eldiven gören kimse, sevdiği bir dostunun sırrını saklar elinde eldivenle bir kimsenin elini sıkmak, o kimsenin derdine ortak olmaya sembol edilir. Rüyada eldiven almak, üzücü mutsuz olacağınız bir olayla karşılaşacağınıza, yolda giderken eldiven bulmak, çevrenizde yaşanılan bir olaya tanıklık edeceğinize sembol edilir.

Rüyada Eldiven Görmek Diyanet?

Rüyada eldiven görmek, bu rüya kişinin seçkin şahsiyetlerin çevresinde yer edineceğine, yeni eldiven giymek ücreti yüksek işlere girileceğine yorumlanır. Rüyada yırtık ve kirlik eldiven görmek, hayra yorumlanmaz, maddi sıkıntılara ve dara düşmeye, Rüyada başkasına ait eldiveni giymek, başınıza dert açmaya, yaşamınızı tehlikeli boyutlara sürüklemeye sembol edilir. Rüyada görülen eldiven sembolü, yenilik olarak ta yorumlanıp kişinin hayatına renk katacak eylemlere yönelerek yeni dostlar ve arkadaşlar edineceğine, rüyada eldiveni çıkarıp cebinize koymak, kısa süreli de olsa sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Eldiven Çıkarmak

Rüyada eldiven çıkarmak, rüyada eldiven çıkarıp cebine koyduğunu görmek, gören kişinin bir anlık olsun tüm üzüntüsünü hayatın vermiş olduğu stres ve sıkıntısını bir kenara bırakarak eğlenmek istediğine yorumlanır. Rüyasında tek eldiven çıkarmak, kararsız kalınmaya, çift eldiven çıkarmak, ise kurtuluşa, rahata ermeye, maddi ve manevi huzura delalet eder.

Rüyada Eldiven Takmak

Rüyada eldiven takmak, rüyada yeni eldiven takmak, kazancı yüksek işlere yönelmeye, yırtık ve kirli eldiven takmak, başarısız olunmaya, hayal kırıklığına yorumlanır. Rüyasında eldiven taktığını gören kimseler, bulundukları konumun dışına çıkarak kendilerine mutluluk getirecek yeni yerler ve dostlar yarattılar.

Rüyada Eldiven Giymek

Rüyada eldiven giymek, giyen kimsenin önemli şahsiyetlerin yanında yer alarak bu kimselerin içinde mümtaz bir yer edineceğine yorumlanır. Rüyada yeni olan bir eldiveni ilk defa giymek,  gören kişinin kazancı yüksek bir işe gireceğine, bu işte yükselme şansını elde edeceğine tabir edilir. Rüyada temiz eldiven giymek, hayırlı ve helal kazanca, yırtık ve kirli eldiven giymek, hastalığa ve üzüntüye, dara düşmeye yorumlanır.

Rüyada Eldiven Hediye Almak

Rüyada eldiven hediye almak, yaşanılacak güzel anılara, sürpriz olaylara, kişiyi mutlu edecek eylemler içinde bulunulmaya yorumlanır. Rüyasında eldiven hediye aldığını gören kimse, beklemediği güzel olaylarla karşılaşmanın şaşkınlığını yaşayarak sevdiği kimselerle bu anını paylaşır. Rüyada alınan eldivenin birini kaybetmek, eşinizle aranızda yaşanılacak problemlere, çiftini kaybetmek, eşiniz ve dostlarınızın sizden kopmasına yalnız kalacağınıza işaret edilir.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüyada eldiven hediye etmek, sevdiğiniz kimseleri mutlu etmeye, içinizde yaşattığınız çocukluk duygularınızı dışa çıkarmaya, insanlara her daim iyiyi ve güzeli aşılamaya yorumlanır. Rüyada eldiven hediye etmek, bazen de haneye gelecek misafire, hoş sohbete, duyulacak tatlı söze delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1207