Rüya tabiri ara

Rüyada Elbise Görmek

Kasım 19, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada elbise görmek, rüya sahibinin yakın zamanda romantik bir teklif ile hayatının değişeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi erkekse kafasını dolduran problemler ile savaşırken psikolojik olarak güçsüz düşeceğine ama kısa sürede toparlanacağı şeklinde tabir edilir. Rüyadaki elbise rengi beyaz ise, heyecan, adrenalin ve bunun gibi konularda yaşanılan olaylara dalalet eder.

Bu duygu aşk, evlilik, ayrılık, sınav gibi şekillerde düşünülmeye işaret edilir.
İslami olarak rüyada elbise görmek rüya sahibinin ailesinde huzur, mutluluk ve neşe yaşanacağına yorumlanmaktadır. Rüya diğer bir tabir ile rüya sahibinin tez zamanda sevdiğine kavuşacağına şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada yabancı birinin elbise giydiğini gören kişinin evlendiği zaman sağlık çocukları olacağına ve hayatını sakin bir şekilde geçireceğine işaret etmektedir.

İbni Sirin (r.a) rüyadaki elbiseyi hayırlı olaylara ve kişilere yormaktadır. Rüya sahibi kişinin kalıcı ve maddi kazancı bir işe sahip olacağı şeklinde de okunur.

Rüyada elbise denemek, gören kişinin hayatındaki gidilen yöne ve şekle göre farklılık gösterebilir. Kişiden büyük bir darbe yiyeceğine ve çok üzüleceğine dalalet eder. Rüyayı gören kişinin aşk hayatının sorunsuz bir şekilde evliliğe doğru ilerleyeceği de diğer tabirler arasındadır.

Rüyada yırtık elbise görmek, rüyayı gören kişinin enerjik bir dönemin içine gireceğine ve farklı kapıların önüne serileceğine işaret eder. Rüyadaki kırmızı eşya seçilen yolun hayırlı olacağını ve kişinin kendisine mutluluk getireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada elbise almak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu isteğine kavuşacağına delalettir. Araba küçük ise kişinin dileğinin vadesinin çok uzun olduğuna ama sonuçlandığı zaman ise mükemmel bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada elbise dikmek, kişinin hüzünlü ama bir o kadar da aklını başına getirecek bir olayın yaşanacağına tabir edilir. Tabakta görülen erik mutluluğa, tadına bakılan erik ise yaşanacak yeni tecrübeler ile tedirgin bir sürecin sonunda rüya sahibinin rahatlamasına dalalet etmektedir.

Rüyada elbise kesmek, elbiseyi kesen kişinin kardeşi ve kendisi ile ilgili tedirginlik hissedecekleri olayların yaşanmasına ve uzun süre devam edeceğine işaret etmektedir. Elbiseyi askıda kestiğini gören kişinin hayatının aşkı ile karşılaşacağına dalalet eder.

Rüyada pis elbise görmek, rüyayı bir erkek gördüyse büyük bir günah işlediğine ve bunun karşılığını fazlasıyla göreceğine dalalet eder. Rüyada kişi pis eteği giydiğini gördüyse yakında yakınından bebek haberi alacağına ve bu haber ile çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada kirli elbise giymek, rüyayı gören kişinin hayatındaki her şeyi gözden geçirip, vefasızları tamamen yaşamından kalıcı olarak çıkaracağına dalalet eder. Birden fazla kirli elbise gören rüya sahibi amaçları uğruna büyük fedakarlıklar yaparak istediği mevkiye geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada elbise görmek, yorumcuların farklı konularda ele aldığı rüyalardan biridir. Genel olarak iyi tabirlerle yorumlansa da, rüyada elbise görmek bazen rüyayı gören kişi için olumsuzda tabir edilir. Rüya sahibinin kendi için elbise görmesi oldukça hayırlıdır. Başkaları için elbise görmek ise, rüyayı görenin hayırsever olmasına, iyiliği sevmesine işaret eder. Bu rüya yorumlanırken elbisenin genel durumu da ele alınır. Eski ve yeni olması, renkli olması, yırtık ve tamir edilmiş olması, elbisenin yeni hoş kokulu olması, pis kokması gibi farklı etkenler rüyanın tabirinde önemli rol oynar. Genel olarak rüyada elbise görmek, iş yaşamındaki başarılara, bunlarla orantılı şekilde iyi para kazanmaya, hayırlı bir evliliğe ve huzurlu yuva kurmaya, sağlığın yerinde olmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişi bunlar arasından en uygun olanı ele alarak rüyasını yorumlayabilir. Hasta kişiler iyileşmeye, fakir olanlara para kazanmaya, işi bozuk olanlar işlerinin düzelmesine tabir edebilir.

Rüyada elbise görmek, rüya sahibinin düşüncelerini de yansıtır. Sosyal olan kişiler, yaşamda çabalamayı sevenler bu rüyayı daha fazla görürler. Rüyada yeni alınmış bir elbise görmek, yeni bir girişimin işaretidir. Elbisenin şatafatlı olması girişimin büyük kapsamlı olmasına delalettir. Ticaretle uğraşanlar için büyük bir ihaleye girmek, yurt dışına açılmak, başka şirketlerle birleşmek gibi önemli adımlar atılacaktır. Memur gibi çalışanlar içinde, akla gelmeyen bir makam yükselmesi ya da iş değişimi gündeme gelebilir. Eğer rüyadaki elbise alacalı renkli olursa, rüya sahibinin hareketli bir yaşam süreceğine işaret eder. Düz renklerdeki elbise görmek ise, renklerin rüyadaki yorumlarına göre değişir. Pembe renkli elbise görmek genellikle hayalperest bir kişiye işaret eder.

Bu kişiler gerçek yaşamında da, normalin üzerinde beklentilere sahip olur, olmayacak şeylerin olmasını ister. Lacivert veya siyah elbise görmek ise, yaşamında emin adımlarla ilerleyen, ne istediğini bilen kişilere işaret eder. Beyaz, krem gibi açık tonlarda elbise görmek rüya sahibinin duru bir kişiliğinin olduğuna, kalbinin tertemiz duygularla dolu olduğuna işaret eder. Görülüyor ki rüyada elbise görmek, elbisenin renkleri dikkate alınarak kişinin yapısını yansıtır.

Rüyada elbise görmek, bazı hallerde rüya sahibinin geçmişine ilişkin bilgilerde verebilir. Eski ve yıpranmış bir elbise kişinin meşakkatli bir yaşamı olduğuna, kendisiyle birlikte çevresindeki dostlarının, ailesinin de sorunları bulunduğuna işaret eder. Elbise çok sayıda olursa, birden fazla sorunun içinde kalmaya ve sorunların çözümünün oldukça güç olduğuna delalet eder. Rüyada elbise görmek bazen yeni alınacak bir kararın doğru olmasına ya da hatalı bir karar olduğuna işaret edebilir. Göz alıcı ve güzel bir modelde elbise görmek doğru kararları, beğenilmeyen bir modelde elbise görmek ise, karar verirken dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Elbisenin parlak bir kumaştan yapılmış olması, verilecek kararın rüya sahibinin geleceğine olumlu şekilde yansıyacağına, mat bir kumaştan yapılmış elbise ise, kararın sonucunun olumsuz olmasına, neticenin gecikmesine ve hoşnutsuzluğa işaret eder. Rüyada elbise görmek rüya sahibinin düşünceleri, davranışları ve yaşamındaki farklı olayları yorumlamasına yardımcı olacaktır. Elbisenin renginden, durumuna, konumuna kadar her şeyin ayrı olarak ele alınması ve yorumlanması gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2306