Rüya tabiri ara

Rüyada Elbise Giyinmek

Kasım 19, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada elbise giyinmek, bulunduğu iş yerinde terfi ya da yeni işlere atılarak birçok kişinin saygınlığını kazanmasını ve yeni, köklü ortaklıklara imza atacağını temsil etmektedir. Genellikle kişilerin uyku esnasında gördükleri rüyada elbise giyinmek, kişilerin içinde bulunduğu durumlar da yeni veya mevcut işlerinde başarıyı temsil etmektedir.Kirmani(r.a)’ya göre rüyayı gören kişi eğer bekar ise güzel bir evlilik yapacağını, evli ise de çok mutlu bir aile yaşantısına adım atacağını işaret etmektedir.İslami yorumculara göre de kişinin, yeni ortamlara girerek hayırlı arkadaşlıklar yapacağına ve bu insanların rüya sahibine manevi olarak çok büyük faydaları olacağı söylenmektedir.

Rüyada çiçekli elbise görmek, rüya sahibinin deniz kenarında bir ev veya yazlık satın alacağına, izdivaç konularının ön plana çıkacağına işarettir. Kişinin yeni başlangıçlara başlayacağına işaret etmektedir. İslami yorumcu İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüya sahibinin rüyasında çiçekli elbise görmesine yorumlanır. Yeni renkli kişilikli arkadaşlar tanıyacağına ve bu arkadaşların da kişiye manevi anlamda çok büyük getirilerinin olacağına ve ruhani anlamda da rahatlayacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada eski elbise giymek, rüya sahibinin eski defterleri açacağına ve geçmişte takılı kalıp kendisini huzursuz ettiğine delalet eder. Ancak rüyada eski elbise giydiğini görmek genellikle Dini anlamda yorumlanmaktadır. Kişinin sonraki hayatında daha çok itaatkar olacağına ve dini bütün olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yırtık elbise giymek, yakın zamanda biri tarafından ihanete uğratılacağını yakın akraba veya dostlarınızdan birinin kötü bir haberini alacağınıza yorumlanır. Büyük bir bela ve felaket atlatılacağına işaret etmektedir. Düşmanınızın sizin her kötü anınızı kollayacağına ve sizi yenilgiye uğratmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli elbise giymek, rüya sahibinin hastalanacağına, evinin ve elindeki paranın bereketinin gideceğine ve kötü niyetli insanlar ile karşılaşıp kandırılacağına işaret etmektedir. Genellikle kir, pas ve kirli şeyler görmek iyiye yorumlanmamak ile birlikte kişinin bu rüyadan etkilenip manevi ve ruhsal anlamda kendini bazı yönlerden iyileştirmesi gerekmektedir.

Rüyada pis elbise giymek, rüyayı gören kişi evli ise hamile kalacağına işarettir. Bekar ise de yakın bir zamanda evleneceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra İslami yorumcular bunu, kişilerin evliliklerinde sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Bekar ise de kötü insanların ona zarar vereceğini ya da vermek için uğraşacağını ifade etmektedir.

Rüyada elbise seçmek, rüyada seçilmiş olan elbise sizin toplumdaki yerinizi göstermektedir. Bunun yanı sıra kişi toplumda saygınlık kazanacak işler yapacak ve yeni arkadaş ortamları ile birlikte sosyal çevresindeki insanların çeşitliliğini göstermektedir. Çevresindeki insanlar sayesinde rüya sahibi önemli bir statüde yer alacak ve bu saye de birçok kişinin de sevgisine layık olacak işler yapacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1717