Rüya tabiri ara

El Arabası

Rüyada el arabası görmek, kişinin ticari ya da farklı sebeplerden ötürü uzun zamandır ikametgah olarak bulunduğu yerden uzaklaşarak farklı yerlere göç edeceğine yorumlanır. Bu yerler şehir içi olabileceği gibi şehirler arası ya da ülke dışı da olabil...

Rüyada el arabası görmek, kişinin ticari ya da farklı sebeplerden ötürü uzun zamandır ikametgah olarak bulunduğu yerden uzaklaşarak farklı yerlere göç edeceğine yorumlanır. Bu yerler şehir içi olabileceği gibi şehirler arası ya da ülke dışı da olabilir. Rüyada el arabası görmek bazen de bilinmeyen konulara kafa yormaya, kişinin merak duygusunu yenmek amacıyla bir çok zorlu işe yönelmesine işaret edilir. Bu rüya bazen de uzaktan gelecek hayırlı misafire, beklenen sonun eninde sonunda olmasına, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada El Arabası Görmek Nedir?  

Rüyada el arabası görmek, el arabası rüyası kişinin durağanlıktan uzak hareketli hayatı ile yaşadığı her anı eğlenceli kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler bir yere bağlı kalmaktan uzak olup hayatı sürekli aksiyon halinde yaşamaya yönelirler.

Rüyada El Arabasına Binmek  

Rüyada el arabasına binmek, kişinin hayırlı murat kapısına doğru yol alarak ömrünü güzel kılacak nasiplerinin peşinde olacağına yorumlanır. Rüyada el arabasına binmek, bazende geçmişte kalan çocuksu yanlarını ortaya çıkarmaya, keyif alacağınız birbirinden güzel işlerle hayatınızı mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Tahta El Arabası Görmek  

Rüyada tahta el arabası görmek, bu rüya gören kişinin gerçek dostlarının yanı sıra kurgulu sahte dostlarıyla ömrünü geçirerek her türlü güzel olaya uzak olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler etrafında gölge gibi dolaşarak varlıkları ile rahatsızlık verecek bir çok kötü niyet besleyen kimselere sahip olup Mevlanın güzel kıldığı ömrünü hiç uğruna sürdürürler.

Rüyada Kırık El Arabası Görmek  

Rüyada kırık el arabası görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, kendinize girilen işlerde başarısız olunmaya, çevrenizdeki insanlara beslediğiniz güvenin boşa çıkmasına yorumlanır. Rüyada kırık el arabası görmek, kimi zaman da kısa süreli hastalığa yakalanmaya, elden ayaktan kesilmeye, kendinizi işinize verememe ye tabir edilir.

Rüyada Yeşil El Arabası Görmek  

Rüyada yeşil el arabası görmek, hayırlı kısmete ve murada işaret olan bu rüya gelecek güzel günlere, açılacak umut kapılarına, umulan hayatı dolusuyla yaşamaya tabir edilir. Rüyada görülen yeşil el arabası sembolü bazende maddi olarak servete konmaya, elinizin bollaşmasına, ileriye yönelik yüksek getirisi olan kazançlar elde ermeye tabir edilir.

Rüyada El Arabasıyla Bir şey Taşıdığını Görmek  

Rüyada el arabasıyla bir şey taşıdığını görmek, el arabası görmek, rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin bulunduğu konumdan ayrılarak başka yerlere göç edeceğine, nasibinin peşinde koşarak bir çok zorluğun üstesinden kolay yollarla geleceğine yorumlanır.

Rüyada Boş El Arabası Görmek  

Rüyada boş el arabası görmek, kişinin hanesini ziyaret edecek olan hayırlı ve güzel misafire işaret eder. Rüyada görülen boş el arabası sembolü bazende umutla çıkılan yolda başarılı sonla ayrılmaya, her türlü nasibe vasıl olmaya, getirisi yüksek kazançlara kolay yollarla ermeye ifade edilir.

Rüyada El Arabasıyla Kömür Taşımak  

Rüyada el arabasıyla kömür taşımak, kişinin kolay ya da zora bakmaksızın hayatını güçlüklere ifşa ederek girdiği bir çok işten başarıyla ayrılmasına yorumlanır. Rüyasında el arabasıyla kömür taşıdığını gören kimse, hayatını helal ve hayırlı yollarla kazanarak kazancını ve kariyerini arttıracak bir çok işte yer alır.

Rüyada El Arabasıyla Toprak Taşımak  

Rüyada el arabasıyla toprak taşımak, kişinin değişmez mal ve kazanç elde ederek maddi olarak kendisini mutlu kılacağına, ailesi ve sevdikleri kimselerle hayatlarını diledikleri gibi yaşayarak bir çok işe kolaylıkla ereceklerine yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada el arabası görmek, bu rüya kişinin her hangi bir sebepten ötürü bulunduğu konumdan ayrılarak farklı yerlere gitmesine, iş hayatında gösterdiği başarılar ile saygınlığını arttırmasına yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada el arabası görmek, hanede değişikliğe gitmeye, sevdiğiniz kimselerden ayrı vakit geçirmeye, kişinin kazancı uğruna ekmeğinin peşinde koşmasına yorumlanır.