Rüya tabiri ara

Rüyada Ekşi Erik Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ekşi Erik Yemek; Rüyayı gören kişinin hayatında huzur, mutluluk, bolluk içinde yaşamak istediğine delalet eder. Rüyasında gebe bir kadının ekşi erik yemesi kız çocuğu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin artık hayatının fırsatının kullanmaya başlayacağına oldukça güzel ve başaralı bir gelecek kuracağına tabir edilir. Mevsimi olmayan ekşi erik yemek rüya sahibinin kederli, hüzünlü, yakınlarının veya kendisinin sağlığını bozulacağına, yakın bir arkadaşı tarafında ihanete uğrayacağına, maddi zorluklar çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Ekşi erik Toplamak; Rüyasında varlıklı birinin ekşi erik toplaması pek hayıra yorulmaz. Rüya sahibinin elinde olan varlığının tek tek kaybedeceğine aile ve çevresinde huzuru kalmayacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada yeşil erik toplamak hayıra yorulur. rüyasında yeşil erik toplan bir gencin hayalini kurduğu ve geleceği için plan yaptığı bir çok şey zaman içinde olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendi rızkını kendi eli ile toplayacağına işaret eder.

Rüyada Kara Ekşi Kara Erik Yemek; rüya sahibinin memuriyet hayatına atılamayacağına ve memuriyetten hiç bir kazanç elde edemeyeceğine tam aksine rüyayı gören kişinin ticaret yaparak mal varlığını kazanacağını ailesi ve geçimini böyle huzurlu mutlu devam ettireceğine tabi edilir. Rüya sahibinin ticarette yükselişi rakiplerinin dikkat çekecek ve onlarla zorlu bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyasında mevsimi olmayan kara ekşi erik yemek pek hayırlı haberler duymayacağına rüyayı gören kişi yaşlı ve rüyayı gören kişinin yaşlı bir akrabası veya yakını varsa ciddi sağlık sorunları ile uğraşacağına işaret eder. Mevki sahibi ise iş hayatında bir takım zorlukların kendisini beklediğini ve bu zorlukları uzun bir süre atlatamayacak olduğuna tabir edilir. Rüyada kara ekşi erik yemek evinde, hanesinde, aile ve arkadaş çevresinde hiç huzur olmayacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2994