Rüya tabiri ara

Cover Image

Ekran

Ocak 16, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ekran görmek, ekran rüyası gizliliğe son derece önem veren, kendisine ait sırlarını dışa vurmayan hayata ve dostlarına karşı seçici olan kimselere yorumlanır. Bu kişiler duygularıyla hareket etmek yerine, girdiği her işi aklı ve mantığı halinde sürdürerek olası zorlukların üstesinden zorluk çekmeden gelirler. Rüyada görülen ekran rüyası aynı zamanda kişinin geçmişte kalan hatasının yüzüne vurularak pişmanlık duygusunu artacağına, yaptığı hatayı telafi etmek amaçlı büyük uğraşa girerek kırdığı kalpleri kazanma amacı güdeceğini işaret edilir.

Rüyada Ekran Görmek Ne Demek?  

Rüyada ekran görmek, ekran rüyası yapılan hataların yüze vurulması, pişmanlık hissine kapılmaya, size ve ailenize karşı yapılan yanlışları görmezden gelmeye ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler her türlü olaya akılcı çözümler bularak kaba kuvvetin yanı sıra mantık çerçevesinde olaylara kalıcı bakma çözümüne gireceklerdir.

Rüyada Dev Ekran Görmek  

Rüyada dev ekran görmek, kişinin çözüm amaçlı yaklaştığı işleri daha etkin hale getirmek için başvurduğu yolu daha fazla genişleterek akılcı çözümlere yöneleceğine yorumlanır. Rüyada dev ekran görmek, bazen de kariyer edinmeye, mutlu olmaya, yüksek kazançlara tabir edilir.

Rüyada Siyah Ekran Görmek  

Rüyada siyah ekran görmek, kişinin hayatını sade ve durgun biçimde yaşayarak hareketliliğin dışında sıradanlığa daha çok önem vereceğine yorumlanır. Rüyada siyah ekran görmek, bazende üzücü durumlarla karşı karşıya kalmaya, kazancın ve kısmetin kesilmesine, mutsuz olmaya ifade edilir.

Rüyada Bilgisayar Ekranı Görmek  

Rüyada bilgisayar ekranı görmek, bu rüya gören kişinin azimli ve kararlı olup çok çalışarak girdiği her işte mutlak başarıya kolay yollarla ulaşacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yılmadan kararlılıkla devam ederek umutla girdiği bir çok işi dilediği şekilde başarma şansına sahip olur.

Rüyada Kırık Ekran Görmek  

Rüyada kırık ekran görmek, başarısız olmaya, hayal kırıklığı yaşamaya, gıybet görerek girilen her işten olumsuz sonuçlar doğurmaya yorumlanır. Rüyada görülen kırık ekran sembolü aynı zamanda hayal kırıklığı yaşamaya, elde fırsatların bir bir yok olmasına, kötü giden hayata sahip olmaya işaret edilir.

Rüyada Televizyon Ekranı Görmek 

Rüyada televizyon ekranı görmek, bu rüya saf iyi niyetli kimseleri içerip kişinin kalbinde kötülük beslemeyerek her kese kolay yollarla kandığına yorumlanır. Rüyasında televizyon ekranı gören kimselerin ilerde hataya düşecek bir çok olaya mail vererek düşüncesiz davranışlarının hatasını ilerde pişmanlıklarla göreceklerdir. Bu rüya bazende eldeki değerlerin bir bir yok oluşunu, mutsuzluğu, dara düşmeyi ifade eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3120

Rüya Sitesi Linkleri