Rüya tabiri ara

Rüyada Ekmek Yemek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada Ekmek Yemek, Rüyayı gören kişinin karakterini yansıtır. Ne kadar alçak gönüllü olduğunu ve yumuşak başlı olduğunu gösterir. Aynı zamanda kanaatkar bir yapıya sahiptir. Azla yetinmeyi bilir ve bu tavrı ile huzuru, mutluluğu yakalamıştır. Rüya sahibi kanaatkar bir kişiliğe sahip olduğu için Allah’ın ona sunduklarına razıdır ve bunlarla mutlu olmayı başarabilmiştir. Eğer ekmeğin yanında katık edecek bir şey yoksa, kişinin karşı karşıya kaldığı sorunların önünde çaresizlikten ne yapacağını bilemeyeceğine ve zor bir hayatı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sıcak Ekmek Yemek, Genelde hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Rüya sahibinin yaşayacağı kötü günlerin habercisidir. Maddi ve manevi anlamda kişi sıkıntı yaşayacaktır. İşlerinin bozulacağına ve aile hayatında gerginler yaşayacağına yorumlanır. Geçici süreli olması tek teselli edici yanıdır.Rüyada Mısır Ekmeği Yemek, Rüya sahibi para veya mal kaybedecektir. Ancak ahireti için bir yatırım yapmış bulunacaktır. Bu şu şekilde olabilir. Hayır amaçlı evini bağışlamak, toplu bir para yardımı yapmak gibi… Bu bağışlar onu ruhani olarak teselli edecek. Manevi anlamda kendini hafiflemiş hissedecektir.

Rüyada Yufka Ekmeği Yemek, Geçim sıkıntılarının biteceğini müjdeleyen bu rüya aynı zamanda düzenli bir yaşam tarzına tabir edilir. Tüm borçlarını bitirip rahata eren kişi işlerini rayına oturtacaktır.

Rüyada Pide Ekmeği Yemek, Bu rüya pek olumlu yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda kısmetinin ne kadar kapalı olduğuna yorumlanır. Hatta ömrünün de kısa olduğuna bile rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin torunlarını dahi göremeden vefat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Peynir Ekmek Yemek, Rüyayı gören kişinin malında ve parasında artış yaşayacağına yorumlanır. İşleri açılır zenginliğine zenginlik katar. Peynir ekmeği yiyen kişi bekar ise, hayırlı bir evlilik yapacaktır. Çocuğu olmamış ise çocuk olacağına işarettir. Borçluların borçlarını kolaylıkla ödeyeceğine yorumlanır. Eğer peynir ekmeğin tadı kötü olmuş ise art niyetli düşüncelere işaret eder.

Rüyada Ekmek Görmek, Ekmek genel anlamıyla bereketli ve ferah günlerin habercisi olarak kabul edilir. Bu ekmek eğer taze ve sıcak bir ekmek ise tüm borçlarınızdan kurtulacağı anlamına gelir, eğer beyaz somun ekmek görürse yaşamının rahat geçeceğine yorumlanır. Ayrıca bir diğer yorumcuya göre de ekmek görmek para biriktirmeye ve yatırım yapmaya rivayet edilir.

Rüyada Ekmek Yapmak, Helal paraya yorumlanır. Kazanılan para ile rüyayı gören kişinin basamakları adım adım çıkacağına rivayet edilir. Yapılan ekmek paylaşılıyorsa, kişinin insan ilişkilerinde ne kadar başarılı olduğuna yorumlanır. Ekmek siyah ise haram malın haneye girdiğine rivayet edilir.

Rüyada ekmek yemek rüyasının anlamı; geniş ve bol kazançlı bir hayat devam ettireceğine ve helal kazançlar sağlayacağına işaret eder. Rüyasında çavdar ekmeği yediğini görmek, sağlıklı bir hayat, afiyet ve bolluğa, iyi bir talihe tabir etmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bir kimse eğer rüyasında ince ekmek yerse, bol rızık ile hayatı hasıl olunur. Rüyada ekmekle Tuz yediğini görmek, dünya hayatındaki yaşantısında, aza her zaman kanaat ettiğine işaret etmektedir. Ekmeği dürüp yediğini görmek ise, nimet ve rızka dalalet eder.

Rüyada bir insanın ekmek fırını görmesi, din hayatında takvaya, işinde parasında ve malında berekete, uzun ömür ve mala işaret eder. Ekmeği kötü ve hoş olmayan bir şey ile yediğini görmek, bal yemeye işarettir. Rüyasında ekmekten sadece bir lokma aldığını gören kimsenin, gerçek hayatta tamahkâr olmasına işarettir. Bekar bir kimse için rüyasında yufka ekmek görmek, zevce manasına gelir.

Rüyada ekmek satın almak rüyasını gören kişi, çocuğu olacağına, sevgiyi bulacağına, büyük mallara ve genişliğe hasıl olacağına; yumuşak yüzlü, şefkatli ve adil olan bir devlet büyüğüne, temiz rızık ile halkı hakkaniyetli bir şekilde idare eden bir devlet büyüğüne işaret eder. Acelece ekmek alan bir insan devlet işine kavuşur. Rüyasında aldığı ekmek kadar, eline dünya malı geçer.

Rüyada ekmek yapmak rüyasını gören bir insan, ihtiyaçlarının biteceğine, eğer hastalığı var ise şifasına kavuşacağına ve hayra işaret eder. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında tandırda ekmek yaptığını gören birisinin makam ve mevkisi yükselir. Ekmek yaptığını gören bir kimse, daimi menfaat amacıyla düzenli geçimi için güzel bir biçimde, geçimi için çalışır.

Rüyada ekmek pişirmek rüyasının manası ise, rüyada ekmek yapmak rüyasının manasında olduğu gibi genellikle helal kazanca, bol rızka ve mala işaret etmektedir. Rüyada hamurdan ekmek pişirdiğini görmek ve bu ekmekleri insanlara dağıttığını görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta büyük bir hayır ve sevap işleyeceğine işaret eder.

Rüyada ekmek kesmek rüyasını görmek, rüya sahibinin yaşamında kararlı olmaya, genellikle iyi ve hayırlı işler ile uğraşmaya, hayatını ve işlerini yoluna sokacağına, kısa zamanda, kurulu bir düzene kavuşmaya, günlük yaşantısında, başarılı ve mutlu olmaya, kurulan hayallerin yaklaştığına ve ideallerini zamanla yerine getirmeye dalalet etmektedir. İbni Şirin (r.a) şöyle buyuruyor; bu rüyayı gören kişinin girişimleri kısa bir zaman içerisinde, istediği gibi sonuçlanacağına, kısmetinin hayatının sonuna kadar açık olacağını işaret eder.

Rüyada ekmek vermek rüyasını gören kişi; genellikle nimet olarak değerlendirilir. Kişinin şansının açık olacağına yorumlanır. Rüyada ekmek verdiğini gören insan, yaşam sevicini artıracak bir mutluluğa kavuşacaktır. Eğer rüyada verilen ekmek taze ve fırından yeni çıkmış sıcak ise, varlıklı bir hayata kavuşmaya bolluk ve berekete işaret etmektedir. Maddi zorluğun sona ereceğini gösterir.

Rüyada birinden ekmek aldığını görmek, geçim şartlarının çok iyi olduğuna veya olacağına, aynı zamanda bolluk ve genişliğe de işaret etmektedir. Kirmani (r.a) yorumu ise; rüyada yoksul kişilere, fakir insanlara ekmek dağıttığını gören bir kimse, ucuzluk ve berekete denk geleceğine, dininde sadıklık ve sağlam olacağına delalet edeceğini söylemiştir. Ekmek görmek, ilmi bilgilerinin artacağına, güzel bir eşe, gelecekte tatlı ve hoş geçecek günlere, mal ve rızkın bolluğuna işaret etmektedir.

Rüyada ekmek yemek, güzel ve hayırlı bir hayatın olacağına işarettir. Sıcak ekmek yemekyeni ve beklenmedik haberler alacağınıza yorumlanır. Ekmeğe tereyağı sürüp yemek ise, şansın yanınıza olacağına ve maddi anlamda güçleneceğinize işarettir. Ekmek kabuğu yemek, var olan sıkıntılardan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyada arpa ekmeği yemek, maddi anlamda hiç beklemediğiniz bir güce kavuşacağınıza işarettir. Rüyada yufka ekmeği yemek ise, çok büyük mutluluk yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada ekmek almak, rüya sahibinin iş hayatında önemli projeler altına imza atacağına ve çok başarılı olacağına işarettir.Rüyada Fırından Ekmek Almak: Varsa çocuklarınızı kendinizden çok daha fazla düşüneceğinize ve en iyi eğitimleri almaları için uğraşacağınıza yorumlanır.Rüyada Bakkaldan Ekmek Almak: İş hayatında başarı ve bol kazanca işarettir.Rüyada Ekmek Çalmak: Hayra yorumlanmaz. Özellikle iş hayatında ve aile yaşantısında sorunlara yorumlanmaktadır. Rüyada ekmek yemek genel olarak hayra işarettir. Yenilen ekmeğin durumu, farklı anlamlara yorumlanır.

Rüyada ekmek yemek hayra işarettir. Güzel haberler alınacağına, maddi ve manevi anlamda yükselmeye yorumlanır. Rüyada sıcak ekmek yemek, tüm sıkıntılardan kurtulunacağına ve kişisel olarak yükselmeye işarettir. Rüyada küflü ekmek yemek, ortak yapılan bir işten kazanç elde edileceğine ancak bu kazancın hakkınızdan az olacağına yorumlanır. Aynı rüya, miras içinde geçerlidir.Rüyada Bayat Ekmek Yemek: Geçim sıkıntısına düşeceğinize işarettir.Rüyada Taze Ekmek Yemek: Düzeyli bir yaşantıya ve mutlu bir evliliğe yorulur.Rüyada Acı Ekmek Yemek: Ayrılık ve üzüntü habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1385