Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Ekmek Görmek

Haziran 16, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada ekmek görmek bir kimse manevi olarak Allaha yaklaşır ve dinine sadık kalır. Rüyasında ekmek dağıttığını gören birisi ucuz ve bereketli malla karşılaşır.

Ekmek görmek aynı zamanda mutluluk ve huzur veren bir hanım ile evlenileceği ve hanımı ile bolluk ve refah içinde bir yaşam süreceği yönünde de yorumlanmıştır. Ekmek metaforu genel olarak din ile, bereket ve bolluk ile, ferah ile yorumlanmaktadır. Buğday ekmeği cihat anlamına gelmektedir.

Rüyada Ekmek Pişirmek

Bir kimse rüyasında ekmek pişirdiğini görürse uzun süredir cebelleştiği maddi sorunlardan kurtulacak ve eğer varsa hastalıkları şifa bulacaktır. Rüyada yufka ekmek pişirmek terbiye edici bir anne olarak yorumlanmaktadır.

Tandırda pişirilen ekmek ise rüya sahibin makam ve mevkide yükseliş göstereceğine işaret eder. Tandırdan çıkan ekmek kadar rüya sahibinin eline mal geçer. Bir kimse hamurdan ekmek pişirdiğini görürse ve rüyasında bunu halka dağıtıyorsa bu rüya sahibinin çok büyük hayır ve sevap işleyeceğine delalet eder.

Soğutmamak için acele ve telaşla ekmek pişirdiğini gören bir kişi devletten bir mevki alır.

Rüyada Ekmek Almak

Bir kimse rüyasında ekmek aldığını görürse o kimse evinde yahut işyerinde merhametli bir reise sahip olur. Rüyasında ekmek aldığını gören kimse devlette bir mevki alır ve bu sayede bolluk ve refah içinde yaşar.

Rüyada ekmek aldığını gören kimsenin etrafı onu seven ve koruyan insanlarla çevrilidir. Bir kimse rüyasında ekmek kestiğini görürse o kişinin olumsuz devam eden hayat seyri yoluna girer.

Rüyasında ekmek kestiğini gören kimsenin hayatı düzene girer ve rüya sahibi iyi ve hayırlı işler işlemeye başlar. Rüyasında ekmek kestiğini gören bir kimsenin yapacağı atılım ve yatırımlar olumlu sonuçlanır. Rüyasında ekmek kesen bir kimse hayatından memnun olur.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Bir kimsenin rüyasında ekmek kırıntısı görmesi olumlu bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Rüyasında ekmek kırıntıları gören bir kişi çok sevdiği ve güvendiği kimseler tarafından ihanete uğrar. Rüyasında ekmek kırıntısı gören birisi güven kaybına uğrar.

Rüyasında ekmek kırıntısı toplayan birisi mutluluk, bolluk ve refahın hüküm süreceği bir hayat yaşar. Rüyasında ekmek kırıntısı toplayan bir kimse verimli işlere yelken açar ve bu işler sonucunda bereketli bir mal ve mülk sahibi olur.

Rüyasında ekmek kırıntısı süpüren birisi eline geçen çok kıymetli bir şeyin değerini bilmeden kaybeder. Ve bu sebepten ayağına gelen kısmeti değerini bilmediği için teper.

Rüyada Ekmek Yemek

Bir kimse rüyasında ekmek yediğini görürse bu kişi kaderine metanetle razı gelir. Rüya sahibinin alçak gönüllü ve sabırlı bir insan olduğuna işarettir. Rüyasında ekmek yediğini gören bir kimse her ne kadar bolluk ve bereketle karşılaşmasa da hayatından memnun olacağına ve elindekiler için şükran duyacağına delalet eder.

Rüyasında sıcak ekmek yiyen birisi hastalık veya onun gibi bir tatsız durumla karşılaşır. Ama rüyasında gördüğü ekmek eğer yufka ekmekse yorum değişir. Rüyasında yufka ekmek yediğini gören bir kimse bolluk ve bereketle karşılaşır ve bu lütuftan şükran duyar.

Rüyada ekmek görülmesi, ekmeğin çok önemli bir nimet olması hasebiyle olumlu olarak yorumlanır. Fakat rüyada görülen diğer detaylar ve rüyanın görülüş biçimi, rüyanın yorumlanması açısından büyük önem arz ettiği unutulmamalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1953