Rüya tabiri ara

Rüyada Ekmek Arası Yemek

Rüyada ekmek arası yemek, rüyada ekmek arası bir şeyler yediğini görmenin bir çok anlamı vardır. Beyaz ekmek arası bir şeyler yediğini görmek kolaylıkla meydana gelen kolay rızk ve bol geçimdir. Rahat para kazanılacağına, yaptığın işin karşılığının k...

Rüyada ekmek arası yemek, rüyada ekmek arası bir şeyler yediğini görmenin bir çok anlamı vardır. Beyaz ekmek arası bir şeyler yediğini görmek kolaylıkla meydana gelen kolay rızk ve bol geçimdir. Rahat para kazanılacağına, yaptığın işin karşılığının kat kat alınacağına işaret eder. Siyah ekmek arası bir şeyler yemek ise yaşayış ve geçim darlığına yorumlanır. Yenilen ekmekten acı tat alınıyorsa geçimde ki zorluğun fazlalığıdır. Ekmek arasına bal şeker konularak tatlı bir ekmek yenirse piyasanın pahalılığına, geçim sıkıntısının artacağını gösterir.

Rüyada yenilen ekmek fırından yeni çıkmış kızarmış bir ekmekse ilime, başarıya, iş hayatındaki yükselmeleri anlatır. Rüyada yufka ekmek arası yenilen bir şeyler anne tarafından terbiye edilmeye, öğüt almayı ifade eder. Öğütlerin yerine getirilmesinin hayattaki başarıda olumlu sonuçları olacaktır. Bekar için yufka ekmek iyi huylu eştir.

Rüyada ekmek arası yemek, rüyada ölü bir kimseden ekmek alan kişi ümit etmediği bir yerden gelecek mal ve rızıktır. Hiç beklenmedik bir anda ve hiç beklenmedik bir kişiden gelen bu para hayatını kolaylaştıracak ve hayata yeni bir başlangıç yapmana sebep olacaktır. Maddi sorunları atlatınca manevi bakımdanda huzura ve refaha erilecektir. Ekmek arası bir şeylerin çok yüksekte olması alınamaması hayal ettiğiniz şeyin maalesef ki gerçekleşmeyeceğidir. O hayale ulaşmanın imkansızlığıdır.

Bu ekmeğin yere alınıp ayaklanması ise piyasanın ucuzluğu, bolluk ve refahtır. Ekmek pişirip arasına bir şeyler koyup yediğini gören kimse menfaati için çalışan birine yorumlanır. Menfaatini her şeyin üstünde tutan ve dikkat edilmesi gereken kişilerin hayatınızda olduğunu gösterir. Bozulmuş, küflenmiş ekmek arası bir şey yemek ise sahibine faydası olmayan mal ve zekatı verilmemiş maldır. Kokmuş, küflenmiş ekmek aynı zamanda fesada, eşinden ayrılmaya, çocuğunun kötü işler yapıp aileyi üzmesidir.