Rüya tabiri ara

Rüyada Ekmek Arası Köfte Yemek

Rüyada ekmek arası köfte yemek, rüyanın sahibinin ortada hiçbir sebep yokken çevresindeki dost bildiği kişilerden gelebilecek olan zarara ve ihanete uğrama şeklinde yorumlanmıştır. Bu üzücü durum sebebiyle uzun bir süre insanlardan soğuyacağına ve uz...

Rüyada ekmek arası köfte yemek, rüyanın sahibinin ortada hiçbir sebep yokken çevresindeki dost bildiği kişilerden gelebilecek olan zarara ve ihanete uğrama şeklinde yorumlanmıştır. Bu üzücü durum sebebiyle uzun bir süre insanlardan soğuyacağına ve uzaklaşacağına üzüntü ve keder içinde kalacağına işarettir. Arkadaşlarıyla yaşadığı bu olaylar sonrası strese girip sağlığını etkileyebilecek duruma dahi gelebileceği şeklinde tabir edilmiştir. Daha yaşadığı, duyduğu, gördüğü olayların tüm çıplaklığıyla ortaya döküp ipleri tamamen koparmanın göstergesidir.

Rüyayı gören kişi daha önce kavga edip, tartıştığı ve kalbini incittiği sevgilisinden özür dileyebileceğine, aralarındaki buzların eriyeceğine işarettir. Bundan sonra eskisi gibi bir araya geleceklerine ve daha güzel, sağlıklı bir ilişki yaşayabilecekleri şeklinde tabir edilmiştir. Hatalarının ardından umduğu başarıya, gelen yüklü miktar paraya kavuşabilme şeklinde yorumlanmıştır. Maddi olarak yük yapan eş, dost, akraba gibi çevredeki kişilerden uzak durulacağına, çekilen zorluklar sonrası elde edilen huzura ve aileye gelecek olan hayırlı, bereketli rızka işarettir.

Rüyada ekmek arası köfte yemek, eğer yediği köfteyi kendisi için yaptıysa bu durum gelecek zamanda kendi adına bir iş kurabileceği olarak yorumlanır. Bunun sonucunda kendi işinin patronu olarak elde edilen kazançlar çevredekilerce fark edilip saygınlığının artmasına yol açacak. Bazı tabirlere göre ise tam tersi bir durum yaşanarak, kendi eliyle yaptığı zarar sonucu iş hayatında başarısızlığa uğrayabileceği şeklinde yorumlanmıştır.

Uzun süren emekler sonucu umduğu servete ulaşmaya, düşlediği toplu parayı elde etmeye, getirisi yüksek işler başaracağına işaret olan rüyada ekmek arası köfte yemek; yakın zamanda duyulabilecek sevindirici bir habere, hak edilen saygınlık ve makama ulaşabilme gücüne erişme olarak tabir edilmiştir. Zahmetli yollardan geçilerek kavuşulan refah seviyesi yüksek bir hayata, cefasını çektiği şeylerin sefasını sürmeye, yenilgi sonrasında elde edilen başarıya ulaşma şeklinde yorulmuştur.