Rüya tabiri ara

Rüyada Ekmek Almak

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ekmek almak, bu rüyayı gören kişilerin iş dünyasındaki projelerini, yaptıkları işlerin başarılı olmasını, çalışma hayatındaki terfileri ve kazanacakları büyük paraların aynası olarak değerlendirilmelidir. Rüyada sıcak ekmek almak evinde ve işinde gerçekleşecek, bolluk ve bereketin simgesi olarak kabul edilmelidir.

Rüyada ekmek alıp yemek iş hayatınızda rakiplerinizi imrendirecek işleri yapacağınızı, iyi makamlara geleceğinizi ve bu işlerden toplu paralar ve mallar edineceğinizi anlatmaktadır. Ekmeği fırından almak, rüya sahibinin çocuklarına iyi bir eğitim aldıracağını, çocuklarının okuldaki başarısını müjdelemektedir. Fırın bu rüyalarda, para kasası olarak yorumlanmalı, alınan ekmek te kısmetinize yorumlanmalıdır. Maddi anlamda yükselişin sembolü olarak görülmüş bir rüya olarak kabul edilmelidir. Fırından aldığınız ekmek, olumsuzluk ve yakınınızın ihaneti olarak yorumlanmalıdır. Her an için bu olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bakkaldan ekmek almak ise, aynı şekilde hayırlara işaret etmektedir. Helal yoldan kazanılacak paralara, başarılı işlere ve kısmet açıklığına gönderilmiş rüyalar arasındadır. Aynı zamanda kazanacağınız paralarla ihtiyaç sahiplerine yapacağınız yardımların göstergesi sayılmaktadır.

Rüyasında kendisinin fırından ekmek aldığını görmek, Allah’a etmiş olduğu dualarının kabul olacağına ve bir takım hayırlı olan işlere imzanın atılacağını rüya temsil etmektedir. Rüya sahibinin çok kısa bir zamanda kısmetinin açılacağına rüyanın yorumu yapılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kimsenin çok kısa süre içinde feraha ulaşarak rahatlamasına ve derin bir nefes almasına rivayet olunmaktadır. Başka bir tabircinin yorumunda rüya sahibinin bütün borç ve sıkıntılarından kurtulmasına delalet etmektedir.

Rüyada fırından ekmek almak, rüya sahibinin çok bereketli olan bir döneme girdiğine ve bolca kazanç elde etmesine tabiri yapılmaktadır. Hatta rüyayı görenlerin miras işleri ile meşgul olacağının habercisi olarak rivayet olunmaktadır. Bir ulemanın tabirinde kişinin bütün derdinin ve tasasının kalmayacağını işaret etmektedir. Bunun dışında rüya sahibinin çok sevinçli haberler alması ile de tabiri yapılır. Kısa sürede içinde olduğu sıkıntılı günlerini arkasında bırakarak kalan ömrünü mutluluk içinde geçireceğini temsil eder.

Rüyanızda başkasından ekmek alıyorsanız, uzun süredir işsiz bir kişiyseniz uygun bir iş bulacağınızı düşünmelisiniz. Ekmeğe hırsızlık yaparak sahip olmuşsanız, iş ve aile hayatınızdaki sıkıntılı günlere, arkadaşlık ettiğiniz kişilerle olan sorunlara, tartışmalı geçecek ikili ilişkilere yorumlanmalıdır.Aldığınız ekmeği yiyorsanız, büyük işlerden büyük paralara sahip olacağınızı, yaşamınız boyunca refah seviyenizin yüksek olacağını bilmelisiniz.

Rüyasında hem taze hem de çok güzel pişmiş ekmek almak, rüyayı gören kişi için güzel olacak işlerin habercisi olarak tabir yapılır. Çoğunlukla bu rüyayı görenlerin her isteği ve arzusu gerçekleşeceğini haber verir. Rüyasında fırından bayat ekmek alan kimse, iş yaşantısında büyük işlere imza atacağı esnada vaktini boş işler ile harcadığına ve bu yüzden daha az para ile geçim yapacağını işaret etmektedir. Başka bir tabirci bu rüyayı gören kişi için her malının korunarak muhafaza altına alınması gerektiğini işaret etmektedir.

Ayrıca rüyada ekmek fırını kişinin kendisi için saklanan bir kasa olarak rivayet edilmektedir. Bu fırından ekmek almak, büyük kısmete ve rızkın bol olmasına delalet edilir. Diğer yorumda rüyasında fırından ekmek aldığını gören kişinin, maddi açıdan yükselmesine ve manevi olarak bütün güzelliğinin dışına yansıyacağına delalet olunmaktadır. Ayrıca kişi fırından toplu ekmek alır ise, kendisi için uzun soluklu olan saadet dolu bir yaşamın en kısa sürede olacağının haberini almaktadır. Sonuç olarak ekmek herkes için en büyük nimettir.

Rüyada ekmek almak, her zaman hayra yorulan rüyalardır. Ferah bir yaşamın, paranın, bolluğun ve zenginliğin sembolü olarak görülmelidir. Yine de siz rüyanızı bir bütün halinde yorumlayarak, en doğru sonuca ulaşmalısınız. Hayra yorulan her rüya, hayatınızda olumlu gelişmelere sebep olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2295