Rüya tabiri ara

Rüyada ebe görmek

Ağustos 14, 2014 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ebe görmek
Rüyada ebe görmek hayırlı bir tabirle yorumlanır. Rüyada ebe görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder. Birisi adına ani bir şekilde sorumluluk üstleneceğiniz ve bu üstlendiğiniz işin hem size hem de o kişiye yarar sağlayacağı şeklinde yorumlandığı da olur.

Rüyada güzel ebe görmek
Bir başka yoruma göre de rüyada güzel ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı ve çirkin bir ebe görmek
Rüyada yaşlı ve çirkin bir ebe görmek, rüya sahibinin çok zeki çocukları olacağına işarettir.

Rüyada evine ebe geldiğini görmek
Rüyada evine ebe geldiğini görmek, evinde bereket ve bolluğun eksik olmayacağına, muhterem biri­sinden yardım göreceğinize işarettir.

Rüyada ebe olmak
Rüyada ebe olduğunu görmek, sıkıtılardan kurtulmaya, alacağınız yardım ile maddi olarak rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada ebelik yapmak
Rüyada ebelik yaptığını görmek, eli bol, çevresine hayrı dokunan, mert bir kimse olduğunuza, hayırlı işler yaptığınıza işaret eder. Huzur dolu bir yaşama kavuşmaya, işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada birini doğurtmak veya Rüyada bir kadın doğurtmak
Rüyada birini doğurtmak veya Rüyada bir kadın doğurtmak, hayra yorulur. Arzu, hayal ve dileklerinize sonunda kavuşacağınıza işaret eder. Bazen bu rüya sizin veya bir yakınınızın sıkıntılar yaşayacağına, zor günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, hatta belki dışlanacağına işaret eder. Kötü durumlara düşmemek için ince eleyip sık dokumalısınız, bilgi ve deneyim sahibi kimselerden fikir- destek almalısınız aksi halde kötü günlere hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada doğum yaptırdığını görmek
Rüyada doğum yaptırdığını görmek, işleriniz planladığınız gibi yolunda gidecek, uzun süredir boğuştuğunuz sıkıntıların geride kalacağına, mutlu olacağınıza, doğru ve hayırlı adımlar atmaya işaret eder.

Rüyada çocuk doğurtmak
Rüyada çocuk doğurtmak, sorunların ardı ardına geleceğine, büyük sıkıntı yaşamaya, projelerin yarıda kalacağına, zarara uğramaya sabrederseniz bu zor günleri atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada bebek doğurtmak
Rüyada bebek doğurtmak, atacağınız doğru ve yeni adımlar ile sıkıntılı zor günleri geride bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada inek doğurtmak
Rüyada inek doğurtmak, yakınlarınızın zor gününde yardımına koşacağınıza, destek olacağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3784