Rüya tabiri ara

Rüyada Duvarda Örümcek Görmek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada duvarda örümcek görmek, sıkıntı ve zorluk çekmeden kazanılan mal ve mülke, hayal edilen bir geleceğe, şana ve şöhrete, hayat boyunca maddi sıkıntı yaşamamaya, tüm sıkıntılardan kurtulmaya, maddi yükü olan bir kimseden kurtulmaya, hayırlı bir evlada, mutlu bir hayata, hoşsohbet, vefakar yaşlı bir kimseye, ticari anlamda büyük bir kazanca, çok güzel işler yapılacağına, ömür boyu maddi anlamda sıkıntı yaşamamaya, ömür boyu sağlıklı yaşamaya, iş yerinde yükselmeye, bol kazançlı ve hayırlı bir kazanca yorumlanmaktadır.

Olumsuz olarak yapılan yorumlara göre, korktuğu şeylerden emin olmaya, maddi olarak kayba, kaprisli bir kişiye, mutsuz edici olaylarla karşılaşarak sıkıntıya düşmeye, kötü huylu yönetici tarafından sıkıntıya düşmeye, zarar veren bir yöneticiye, kötü bir duruma düşmeye delalet etmektedir.

Bazı rüya yorumcularına göre de; kişinin gördüğü rüya özlem duyduğu hayra, hayırlı ve sevinçli haberlere, tüm sıkıntılardan sonra gelecek iyi bir geleceğe, sıkıntılardan sonra özlem duyduğu rahat bir hayata, tüm uğraşlar sonrasında ulaştığı, mutlu edici sevince yorumlanmaktadır.

Rüyada duvarda örümcek görmek; genç ve bekar bir kadın rüyayı görmüş ise, yumuşak huylu ve daha çok maneviyata önem veren, ayrıca tüm huylarının birbirine uyduğu kültürlü, genç bir kimse ile evlilik yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bekar, genç bir erkeğin rüyası ise, sevecen, güler yüzlü, maneviyata değer veren ve çok eskiden tanıdığı sevgi dolu bir kadın ile huzurlu, mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanmaktadır. Çok mutlu, huzurlu, her anlamda uyumlu evlilik yapılacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4745