Rüya tabiri ara

Rüyada Duvarda Kan Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada duvarda kan görmek rüya sahibi kişi yoksul ve yardıma çok muhtaçsa eline mal geçmesine, rüya sahibi zenginse fakirliğe düşeceği şeklinde rüya tabircileri tarafından yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumlayan kişiler için rüyada duvarda kan görmek, beklenmedik bir durumla karşılaşacağının, ayrıca rüya sahibi kişiye sava, felaket ve sıkıntı geleceğinin haberini vermektedir. Beyaz bir duvarda kan görmek mutlu giden durum olsa bile sonunun felaketle sonuçlanacağını, ayrıca büyük hayal kırıklığına uğranılacağını ve üzüntülü günler yaşanılacağının da işareti olduğunu söylemektedir.Yine başka rüya tabiri yapan kişilere göre beyaz duvar üzerinde kan lekesi görmek çok yakın ve güvendiğiniz dostunuz tarafından aldatılacağınıza, ihanete uğrayacağınıza ve size sırt çevireceğine de işaret etmektedir.

Rüyada duvarda kan lekesi görmek, sırtınızı dayadığınız arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği ve esrarengiz insanlara sır vermemeniz gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Çünkü duvarda kan görmek rüya sahibi kişiye büyük hayal kırıklıklarına uğratır.

Rüyada duvardan kan aktığını görmek farklı rüya tabiri yapan kişiler için çok farklı yorumlar getirilir. Genellikle rüya sahibi kişiye bir takım olumsuz durumlar getireceği gibi sağlık durumunun da kötüye gideceğinin habercisi olabilmektedir.

Rüya sahibi kişi rüyasında duvarda sürekli yayılan çok fazla kan görürse, rüya sahibi kişi hakkında uzun süre durulmayacak bir dedikodu kazanının içine düştüğü şeklinde yorumlayan rüya tabirciler de vardır.

Rüyada duvardan kan temizlemek helal kazanılmış paranın içine sonradan haram para girdiğinin işaret ettiği gibi yanlış kazançlardan rüya sahibi kişinin kaçınması gerektiğinin de habercisi olabilmektedir.Rüyada duvardaki kanı temizlemek kişi büyük bir hazineye ve mala sahip olacağının haberini verir ve hatıra gelmedik bir yerden büyük sevinç yaşanılacağının da göstergesi olduğunu söylemektedir.

Rüya sahibi kişi rüyasında duvarda kendi kanının olduğunu gördüğü takdirde, rüya tabiri yapan kişiler, rüya sahibinin kendi emeği ile bir yere geleceğinin ve hastalık ve sıkıntıların son bulacağına isabet ettiği yorumuna varmışlardır. Rüya sahibi kişinin yine yapması gereken şey rüyasında duvarda kan gördüğü takdirde, rüya sadece gelecek ile ilgili haberler vermeyebilir, rüya sahibi kişiye geçmişle veya o günüyle ilgili mesajlar vermiş olabileceğini unutmaması gerekir.

Rüyada duvarda kan gören rüya sahibi, mağlup olduğu bir durumdan sonra kavuşacağı ferah ve rahatlığa, sıkıntı çektikten sonra her şeyin düzeleceğine, zorluklardan sonra kavuşulacak iyi bir geleceğe, mal ve mülke, zamanla elde edeceği zenginliğe, şan ve şerefe, hastalıklardan sonra sağlık ve sıhhate, mutluluğa erişeceğine işaret eder şeklinde yorumlayan rüya tabirciler de vardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5277