Rüya tabiri ara

Rüyada Duvak Görmek

Şubat 14, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada duvak görmek duaların kabulüne, hayallere kavuşmaya, neşeye, şansa ve kısmete delalet eder. Rüyada duvak görmek, rüya sahibi için eğlenceye, keyfe, mutluluğa haberdir. Kişinin hayatının capcanlı geçeceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada duvak görmek, rüya sahibinin hayattan tat alacağına, hiçbir şeyi dert etmeyeceğine ve herşeyden keyif alacağına yorumlanır. Rüya sahibi yaşanan olumsuzluklar karşısında bile pozitif olmayı başaracak, moral bulacak ve gülümseyecektir. Rüya sahibi için duvak başarının ve mutluluğun sembolüdür.

Rüyasında kim beyaz bir duvak görmüş ise bu kişi hayattan her istediğini elde edecek ve hayallerine kavuşacaktır. Rüya sahibinin şansıda, kısmeti de asla azalmaz. Kişi işinde hayallerini kuracağı makama ulaşacak ve takdir edilecektir. Rüyada duvak bulamamak kişinin başarısı ve çalışkanlığı kazancına da yansıyacak ve rahat bir yaşamın kapıları açılacaktır. Kişi aynı zamanda hane içinde de mutluluğu yaşayacak, eşi tarafından sevilip, sayılacaktır. Bekar kızlar için duvak hayırlı kısmete ve iyi bir eşle izdivaç yolunda ilerlemeye delalet eder. Rüyayı gören bekar bir erkek ise işinde başarılı olacağına ve bu başarının arkasında hayırlı bir eşe yorumlanır.Rüyada gelinlik görmek islami yorumu için tıklayın.

Rüyada duvak takmak, rüya sahibinin muradını alacağına ve sevdiğine kavuşacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin kalbinden gerçekleşmesini çok istediği bir dileğinin yakın bir zamanda gerçek olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında herşey istediği gibi gidecek ve başarıya ulaşacaktır. Kişinin çalışmaları çok beğenilecek ve rahata erecek bir kazanç elde edecektir.

Rüyada duvak almak, rüya sahibinin mutlu olacağı ve güzel haberler alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisi için dönüm noktası olacak büyük bir teklif alacağına delalet eder. Kişi bu teklifi iyi değerlendirmeli ve doğru karar vermelidir. Öyle ki hayatının geri kalan kısmını rahat ve huzurlu geçirecektir. Bol kazançlı bir iş yapacak ve istediği yaşamın kapılarını aralayacaktır.

Rüyada duvak çıkarmak, rüya sahibinin olumsuz sözler işiteceğine ve moral bozucu olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi yaşayacağı bir olayı haddinden fazla önemseyecek ve boşu boşuna kendini sıkıntıya sokacaktır. Yaşanacak sıkıntılar, sorunlar olacak ama soğuk kanlı olarak olayların üstesinden gelmeye çalışılacaktır. Rüya sahibi kendisi için hayırlı mı yoksa hayırsız mı olacağını bilmeden bir işten ayrılacağını ama daha sonra pişmanlık yaşayacağını yorumlanır.

Rüyada duvak kaybetmek, rüya sahibinin çok üzüleceği ve hatta uzun zaman etkisinde kalacağı kötü bir olay yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı olay karşısında göz yaşı dökeceğine, üzüleceğine ve sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3769