Rüya tabiri ara

Rüyada Dut Yemek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada dut yemek, rüyayı gören kişinin uzun süredir yaşadığı maddi sıkıntıları geçireceğine, kapalı olan rızk kapasının açılacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun bundan sonra hiç eksik olmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde gelen zarar, huzursuzlukların artık olmayacağına bunların yaşanmasına fırsat vermeyeceğine delalet eder. Etrafında gelen zarardan, mutsuzluktan, huzursuzluktan uzaklaşarak hayatını değiştirecek sağlıklı ve yenilikler yaparak hayatını devam ettireceğine delalet eder.

Rüyada beyaz dut yemek; rüyada mevsiminde beyaz dut yemek bol, bereketli kazanca, maneviyat değerlerinin artacağına, sağlık sorunu olanların artık olmayacağına delalet eder. Evlat sahibinin rüyasında beyaz dut yemesi kısa bir zamanda hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve bu çocuk sayesinde rüya sahibinin mal bol kazançlar elde edeceğine tabir edilir. Rüyada olmamış beyaz dut yemek aşk hayatında düş kırıklığı yaşayacağına ve uzun bir süre kendiliğini gelemeyeceğine tabir edilir. Rüyasında hafif sarı dut yemek kişinin küçük bir hastalık geçireceğine bu hastalığı uzun bir zaman kafasına takacağına delalet eder. Beyaz olgun tatlı yiyen kişi maneviyatı yüksek tatlı dili cömert biri tarafından büyük bir iyilik göreceğine yorumlanır.

Rüyada karadut yemek; rüyayı gören kişinin akıllı, zeki, vicdan sahibi bir evlat sahibi olacağına, çevresindeki insanlara ve aile büyüklerine saygıda ve sevgide kusur etmediğini bu sayede hayır duaları üstünde hiç eksik olmayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yerinde olmak için bir çok kişi çaba göstereceğine delalet eder. Bu rüyadan sonra kişinin hiç bir maddi zorluk çekmeyeceğini bolluk ve bereket içinde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada dut ağacı görmek; rüya sahibinin düzenli bir hayata sahip olacağına evinde huzurun neşenin eksik olmayacağı bir yuvaya sahip olacağını tabir edilir. Bu yuvasında daha huzurlu ve bereketli olması olması içi var gücüyle gecesini gündüzüne kadar çalışacağına delalet eder.

Rüyada dut toplamak; Rüyayı gören kişinin yaptığı işler sayesinde başarıları ile tanınacağına, verdiği emeklerin karşılığını oldukça fazlasıyla alacağına delalet eder. Rüyada dut toplamak özel hayatta ve iş hayatında mutlu işin çok çalışacağına çevresindekiler sürekli gülücükler ve neşe dağıtarak yaşamını sürdüreceğine tabir edilir.

Rüyada çürük dut görmek; Rüya sahibinin kaybettiği umudunu, şerefini ticari kazancını, kaybettiği huzurunu, beklediği ticari kazanca bir çok zorlukların sonunda kazanacağına delalet eder. Çürük dut görmek uzun bir zaman zorluk çekerek sürdürdüğü yaşamın sonrasında toplu bir para elde edeceğine ve yaşadığı zorlukların sonunda meyveleri toplayacağına büyük bir güce sahip olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3908