Rüya tabiri ara

Rüyada düşük yapmak

Haziran 15, 2017 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada düşük yapmak

Rüyada düşük yapmak, rüya sahibi bir kadın ise, malının ve parasının elden çıkmasına, kocasının vefatı­na işaret eder. Rüyanızda bu bebeği doğurmak istiyorsanız ve düşük yaptıysanız Bu rüya üzüntülerin habercisidir.

Çocukların sorumlulukları, bakımının zorluğu ve doğum sürecindeki sıkıntıları göz önünde bulunduran bazı rüya yorumcularına göre bir kadının rüyada çocuk düşürdüğünü görmesi, zahmet ve sıkıntıdan kurtuluşa, zor günlerin atlatılacağına delalet eder..

Rüya sahibi bir erkek ise Rüyada düşük yaptığını görmesi de yaptığı işlerden fayda sağlayamamasına, zarara uğramasına işaret eder.

Rüya sahibi gebe bir kadın ise düşük yapma korkusunu yansıtır ve yoruma gerek yoktur.

Rüyada çocuk düşürdüğünü görmek

Rüyada çocuk düşürdüğünü görmek, aniden engelleyeceğini ya da ortadan kalkacağını düşündüğünüz bir şeye, ani değişim beklentisine yorumlanır. Özel bir durumla ya da ilişkiyle ilgili olarak dürüstlük gibi özelliklerin ortadan kalkacağı hissine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2927

Rüya Sitesi Linkleri