Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Düşük Yapmak Ne Manaya Gelir? Rüyanın Şifresi Nedir?

Ekim 12, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Genel yorumlar

Rüyada düşük yapmak bizim için gerçekten zor olabilir ve berbat hissettirebilir. Bu rüya, kimsenin tecrübe etmek istemediği bir rüyadır, çünkü kesinlikle uyandığımızda bizi üzecektir

Böylesine güçlü bir sembolizme sahip rüyalar, gerçek hayatta olandan tamamen zıt bir anlama sahip olabilir, o yüzden sakin olmakta fayda vardır

Düşük yapma hakkında bir rüyanız varsa, bu rüya yolda olan değişikliklerin yaşamınıza gireceğini temsil eder. Bu değişiklikler iyi ya da kötü olabilir, ancak her iki şekilde de hayatınız rutin bir şekilde ilerlemez.

Böyle bir rüya, aslında sizin güçlü olduğunuza da vurgu yapar. Ama rüyada bunu göstererek sizi uyarmak ister.

Değişimden hoşlanmayan biri iseniz, bu rüya artık değişimin gerekli olduğunu ifade eder. Hayatta başımıza gelen her şey bir derstir, o yüzden bir şeyler öğrenip yolumuza devam etmeliyiz.

Arabadayken düşük yapma hakkında bir rüyanız varsa, o zaman bu rüya devam etme arzunuzun bir temsilidir. Geleceğiniz çok uzak görünüyor ve bu yönde atmaya çalıştığınız her adım başarısızlıkla sonuçlanıyor.

Rüyada arabada düşük yapmak belki de bazı yeni yöntemleri göz önünde bulundurmalı ve hedefinizden tamamen vazgeçmeden önce aynı hataları tekrar etmeyi bırakmak gerektiğini anlatır. Bazen bazı şeylerin başka bir şekilde yapılamayacağına inanıyoruz, gerçekte kesinlikle yapılabilir.

Rüyada evde bir düşük olayı gerçekleşirse, belki de ailenizdeki mevcut durumdan memnun olmadığınızı gösterir. Bir aile üyesi evinizde sorun yaratabilir ve bu kişiyi nasıl sakinleştirip ona iyi bir tavsiyede bulunacağınızı bilmiyorsunuz.

Sokakta düşükle ilgili bir rüyanız varsa, üzerinde çalıştığınız gelecekteki bir proje için korkmuş olabilirsiniz. Başarısızlığa mahkum olmasından korkuyorsun demektir. Başkalarının dedikodularının konusu olacağınızdan ve böyle bir nedenden ötürü dikkat merkezinde olmanızdan korkuyorsunuz, ancak böyle bir şeyi kimse arzulamıyor, rahat olabilirsiniz.

Rüyanızda bir başkası düşük yaparsa, o zaman bu kişi için endişelenebilirsiniz. Hayattaki rehberliklerini kaybetmiş olabilirler ve işler son birkaç yılda onlar için iyi gitmemiştir.

Sembol olarak rüyada düşük yapmak

Rüyanızda birkaç düşük yapmanız alışılmadık bir rüyadır, ama eğer böyle bir rüya görmüşseniz, bu rüya başarısızlık korkunuzun bir temsilidir. Çünkü daha önce başarılı olmakta zorlandığınız için, artık bunun değişmeyeceğini ve ilerleyemeyeceğinizi hissediyorsunuz.

Daha önce olmayan bir şey için kendini suçlamaya veya yargılamaya başlamadan önce, her şeyin iyi tarafına odaklanmayı dene ve geleceği düşünerek zaman kaybetmeyi bırak. Bu şekilde, başarısız olsanız bile, daima sizi başarıya götürecek olan pozitif zihin düzeninde kalacaksınız.

Eğer şu anda hamileyseniz ve rüyanızda düşük olayı yaşandıysa, bu rüya sadece annelik sevgisinin ve şefkatinin bir simgesi olabilir. Doğumdan korkuyorsun ve diğer anne adayları gibi endişeleniyorsun.

Bu rüyanın sizi sarsmasına ve depresif hissetmenize izin vermeyin, çünkü çoğu kadın hamileyken aynı rüyayı görür.

Alternatif olarak bu rüya, üzerinde çalıştığınız başarısız kariyer planlarının bir temsili olabilir. Bu, yaşamınızdaki önemli bir şey olsa da, hamileliğinize odaklanmak daha önemlidir. Bu yüzden stresli durumlardan uzak durun ve anne adayı olma durumunuzun tadını çıkarın.

Eşinizin ya da kız arkadaşınızın rüyada düşük yaptığını görmek, bu rüya bu kişi için hissettiğiniz endişenin ve sevginizin bir sembolüdür. Bu kadın hayatında özel biri ve potansiyel olarak onu gelecekteki eşin ve çocuklarının annesi olarak görüyorsun.

Diğer rüyalarınıza yeterince dikkat etmediyseniz, bu rüya sizin için bir uyarı işareti olabilir. Size verdiği tüm sevgi ve ilgiyi geri vermenin ve sevdiklerinizi ihmal etmeyi bırakmanın tam zamanı gelmiştir.

Rüyada düşük yapmak, eğer hastanedeyseniz, bu rüya sizin için bir uyarı işareti olabilir. Sağlığınıza ve iyiliğinize daha iyi bakmalı ve önemsiz şeyler üzerine kendinize baskı yapmayı bırakmalısınız. Belki de yapmanız gereken tüm işler yüzünden endişeli ve depresyonda hissediyorsunuzdur, bu yüzden bu rüya sizi kesinlikle yavaşlamanız gerektiği konusunda uyarır.

Bu rüyayı görürseniz tatile çıkın veya doğada veya arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin ve diğer insanlar hakkında çok fazla düşünmeyi bırakın. Sağlığınıza özen göstermek en önemli şeydir ve siz yapmazsanız kimse bunu yapmayacak.

Şifre olarak rüyada düşük yapmak

Rüyanızda düşük yaptığınızı görmek ve çaresiz olmak, hiç kimse size yardım etmeye gelmiyorsa, bu rüya yalnızlığınızın bir temsilidir. Daha önceki davranışlarınızdan ve yaşamdaki sözlerinizden bu durumda olabilirsiniz ve şimdi size yardım edecek bir el ya da iyi bir tavsiye verecek yaşamda kimseniz yok.

Alternatif olarak bu rüya, bir ihanetin veya birinden korkmanın temsili olabilir. Sevdiklerinize ihanet edebileceğinizden, özellikle de çok fazla açarsanız ya da çok fazla kendinize verirseniz korkarsınız. Henüz gerçekleşmemiş şeyler için endişelenemeyiz, bu yüzden kötüye odaklanmak yerine, çevrenizdeki insanlara güvenmeye çalışın ve korkmayın.

Rüyada ağrısız bir düşük yapmak hakkında bir şey gördüyeniz, romantik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Siz ve eşiniz bir şey hakkında iki zıt tarafta olacaksınız ve bir anlaşma yapmak kolay olmayacak.

Ani kararlar vermeden önce, ilişkinizin nereye gittiğini anlamak için bir adım geriye gidin veya küçük bir ara vermeye çalışın. Bu anlaşmazlık sizin için önemli bir şeyse ve eşinizin aynı fikirde olmadığı gerçeğinden kurtulacak gibi görünmüyorsanız, o zaman belki birlikte olmak zorunda değilsiniz demektir.

Eğer bu anlaşmazlık büyük bir şey değilse, ciddi bir konuşma yapmayı deneyin ve tartışmanın diğer tarafını duyana kadar yargılamaya acele etmeyin.

Düşük yapma ile ilgili bir rüya gördüyseniz ve fazla aytıntı yoksa, bu rüya yakın gelecekte yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayabileceğinizi müjdeleyebilir.

Bu rüya aynı zamanda başarılı olacağını düşündüğünüz bir fikrin aniden sona erdiğini ve hayal kırıklığı yaşayacağınızı da gösterebilir.

Rüyada yalnız bir şekilde düşük yapıyorsan, bu rüya iyi bir işaret olmayabilir. Böyle bir rüya güvendiğiniz biri tarafından ihanete uğradığını gösterebilir.

Belki bu rüya, birisi tarafından ihanet edilme korkunuzu ortaya koymaktadır. Bu rüya aynı zamanda başkalarına da çok açık olduğunun göstergesi olabilir.

Diğer yorumlarda rüyada düşük yapmak

Rüyanızda düşük yaptığınız zaman herhangi bir acı hissetmediyseniz, bu tür bir rüya, muhtemelen ilişki problemlerini ve çatışmaları gösteren iyi bir işaret olmayabilir.

Bu rüya sizi aceleci kararlar almaya karşı uyarır ve sevdiğinizle olan sorunları çözmeye çalışmanızı teşvik eder.

Kız kardeşinizin düşük yaptığını rüyada gördüyseniz, bu rüya kız kardeşinizin hayatında büyük bir değişiklik olduğunu gösterebilir.

Bu rüya aynı zamanda genel sağlığınız için de kötü bir işaret olabilir ve kendinize daha iyi bakmanız için sizi uyarır.

Rüyada ardı ardına düşük yaptıysanız, bu rüya iyi bir işaret değildir, muhtemelen bazı durumlarda başarısızlık korkunuzu gösterir. Belki yakın geçmişte bazı başarısızlıklar yaşadınız ve şimdi riskli bir şey yapmaktan korkuyorsunuz.

Rüyada düşükten sonra bunalıma girdiyseniz, bu rüya iyi bir işaret olmayabilir. Böyle bir rüya rüya, hayatınızda meydana gelen bir takım olumsuz değişiklikleri ve uyum sağlamakta zorlandığınızı gösterebilir.

Rüyada düşük yapan başka birisini gördüyseniz, bu rüya iyi bir işaret değildir. İstediğin bir şey için reddedildiğini veya bazı durumlarda mağlup hissettiğini ifade edebilir.

Rüyada şiddetten dolayı düşük yapmak, olumlu bir işaret olamaz. Muhtemelen bir fikrinin veya sahip olduğunuz bir planın başarısızlığını gösterir.


Not: Sizler de rüyalarınızın yorumlanmasını istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bize iletebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3271

Rüya Sitesi Linkleri