Rüya tabiri ara

Rüyada Düğüne Gitmek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada düğüne gitmek rüyada düğüne gitmek müjdeli bir haber alınacağına, neşelendirecek olayların yaşanacağına, keyfe, huzura, mutluluğa, esenliğe, dertlerden kurtulmaya, üzüntülerden kurtulmaya delalet eder. Kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine, ilişki durumunun iyiye gideceğine işaret eder. Kişinin maddi durumunun iyiye gideceğine yorulur. Günlük geçim sıkıntıları sona erecektir. Güzel günler rüyada düğüne gitmeyi görenleri beklemektedir. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada düğüne gitmek sıkıntılara ve üzüntülere yorumlanır.

Rüyada düğüne gitmek kişinin makam ve mertebesinin yükseleceğine üst konumlara geleceğine de yorumlanır. Düğün mutluluğun ve saadetin işareti olarak kabul edilir. Kişiyi renkli bir hayat beklemektedir. Bazı İslam alimlerine göre rüyada düğüne gitmek rüyayı gören için musibet anlamına gelmektedir.

Rüyada gidilen düğün çalgılı çengili, alkollü fazla gürültülü ise şerre eğlencesiz ve mevlitli bir düğün ise hayra yorumlanır. Rüyada gidilen düğünde oynama olması da musibetlerin habercisidir. Rüyada düğüne gitmek kişinin göz yaşlarının artık dineceğine mutluluğa ve feraha ereceğine delalet eder.

Rüyada düğüne gitmek artık dünya hayatında kişinin başına büyük sıkıntıların gelmeyeceğine rivayet edilir. Kişinin dileyeceği dileklerin kabul olacağı ve umutlarının bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlamalar da mevcuttur. Kişinin hayatının bayram şenliğine döneceği ve bir ömür böyle devam edeceği rivayet edilenler arasındadır. Rüyada düğüne gitmek rüya sahibinin hayallerine kavuşacağının göstergesidir. Rüya sahibinin eğer gönlünde birisi var ise gönlündeki kişi ile evleneceğine de delalet etmektedir.

Rüyada düğün görmek hayırlı anlamlara sahiptir. Rüyada düğün, sıkıntınızın ve üzüntünüzün yakın zamanda kaybolacağına yorulmaktadır. Bazı yorumcular rüyada düğün görmek için olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. Kimi yorumlara göre rüya sahibi başına gelecek olaylardan dolayı üzüntü yaşayacaktır fakat genel olarak düğün, rüya sahibinin sıkıntılarının gideceğine ve konumunun yükseleceğine işaret eder.

Rüyada düğünde oynamak hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibine sevinç gözyaşları döktürecek, onu yerinde duramaz hale getirecek, içini kıpı kıpır edecek ve kalbini adeta bir kuş gibi çarptıracak haberler alacağına ya da böylesine güzel olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse mutluluktan ağzının kulaklarına varacağına ve mutluluk sarhoşu olacağına delalet eder. Fakat belirtmek de fayda görüyoruz ki bazı rüya tabirleri düğünde oyun oynamak rüyasını tam tersi şekilde yorumlamakta ve şer olarak kabul etmektedir.

Rüyada düğünde biriyle tanışmak Rüyayı gören kişinin hayatında dönüm noktası sayılacak gelişmelerin meydana geleceğine, bunun da başarısını olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının, malının parasının ve en önemlisi de itibarının artmasını sağlayacak durumların ortaya çıkacağına yorulur. Rüya sahibi iş hayatında büyük bir dönem noktasına girerek iş hayatında mevki ve makam yönünden yükseleceğine, bu yükselişin kişiyi dönüm noktasına getireceğine işarettir.

Rüyada düğünde gelin görmek Rüyada düğünde gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır. Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder. Bir kızın rüyada gelin giydiğini görmesi kısmetinin açılacağına, eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa o kısmetin çok yakında gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada düğün yapmak; özellikle çalgılı çengili bir düğün yaptığını görmek iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada kendi oğluna düğün yaptığını görmek kişini oğlunun hastalanacağına işaret eder. Rüyada gelin görmek ne demek; genellikle her zaman hayırlı ve güzel bir şekilde yorumlanan rüyalardan biridir. Rüyada gelin görmenin anlamı güzeldir. Rüyada gelin görmek kısmetin açılacağı, artacağı ve şans ile yorumlanmaktadır. Rüyada gelin görmek eline bir miktar para geçeceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada düğün hazırlığı görmek; kişinin çetin geçireceği bir döneme veya zorlu bir yolculuğa işaret eder. Aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre bu hazırlık gerçek hayatta da bir şeylerin hazırlığını yapacağınıza delalet eder.

Rüyada düğün salonu görmek; kalabalık ve farklı bir grupta olmaya, birtakım delalet eder. Rüyada düğün davetiyesi görmek; rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde alacağı bir haber manasına gelir. Rüya sahibi beklediği bir haberi alacaktır. Düğün davetiyesi eğer elinizde ise bu beklediğiniz ve istediğiniz bir haberdir ve buna kavuşacaksınızdır.

Rüyada düğün çiçeği görmek; güzel bir çiçek görmek çektiğiniz zorlukların ve problemlerin sonucunda büyük bir paraya ve menfaate kavuşacağınıza işaret eder. Yine rüyada güzel kokan çiçek görmek yaşayacağınız mutlulukların habercisidir.Rüyada düğün pastası görmek; büyük ve lezzetli görünen düğün pastası gören kişi hayatta bir nimete erişir. Bu rüya bolluk ve bereket şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada düğün yemeği görmek; kendi verdiğiniz yemek veya sizin yakınlarınız tarafından davet edildiğiniz yemek sıkıntılı günlerin geride kalacağına delalet eder. Mutlu günlerin geleceğinin habercisidir. Yakınlarınıza faydanızın dokunacağı manasına gelir.Rüyada düğün fotoğrafı görmek, düğün fotoğrafı çektirmek; eğer bu rüyayı gören kişi gurbette ise yakın bir zaman içerisinde tüm sevdiklerine, aile ve akrabalarına kavuşacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3665