Rüya tabiri ara

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak, rüya sahibinin kendi sosyal yaşantısında meydana gelecek olan yeni ve önemli gelişmeleri işaret etmektedir. ayrıca rüyayı gören kişinin uzun zamandır elde etmeye uğraştığı işin artık son noktasına geldiğini haber vermektedir. Bekar bir kimse rüyasında düğün hazırlığı yaptığını görürse, kısa zaman içinde hayırlı bir evlilik yapacağına vesile olmaktadır. Evli bir kimse bu rüyayı görmüşse, müjdeli haberler alacağına ve bir evlat sahibi olacağı ile müjdelenir.

Bir alimin tabirinde bu rüya için şöyle yorum yapılmıştır, rüya sahibinin çok severek aşık olacağı bir kişi ile tanışmasına ve bu kişi ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet olunmaktadır. Rüya sahibi kendi kardeşinin düğün hazırlığını yaptığını görürse, bu olay olduğunda her mutlu anın kardeşi ile birlikte paylaşacağını işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin düşleyerek hayalini kurmuş olduğu ve her türlü şeye sahip olacağına, gücüne güç katacağına delalet olunmaktadır.

Rüyayı gören kişinin gelecek hayatı için yeni kararlar alarak bu kararları hayata geçireceğini işaret etmektedir. Ayrıca rüyasında düğün hazırlığı yaptığını görenler, yakın bir zaman içinde çok sevip aşık olacağı insan ile tanışarak evlilik yolunda ilerleyeceğini göstermektedir. Bir rüya yorumcusuna göre, rüya sahibinin çok sevdiği kişi ile beraber evlilik kararı alacağına ve bunu gerçek hayata geçirerek mutlu bir evlilik yapacağına rivayet olunur. Kişi rüyasında gerçek hayattaki sevgilisi ile bir düğün hazırlığı yaptığını görürse, bu çiftin arasında yaşanan sorunların ve gerginliğin son bularak tatlıya bağlanmasına tabir edilmektedir.

Bir alim evli bir insanın rüyasında düğün hazırlığı yaparsa, hem aile hem de iş hayatında çok başarılı olacağına, huzurlu ve mutlu bir evlilik hayatı sürdüreceği yönünde haber vermektedir. Hatta bu kişinin aile hayatında birlikteliğinin ve huzurunun kimsenin bozamayacağını işaret etmektedir. Rüyada düğün hazırlığı yapan bir erkek ise, iş hayatında kazancının bollaşarak artmasına ve istediği bütün hayallerini ardı ardına gerçekleştireceğine delalet olunur.

Bir din adamının tabirinde imanı kuvvetli olan bir erkekle tanışarak çok iyi bir dostluk kurmaya delalet etmektedir. Hatta çok yakın bir dostunu kötü durumundan el ele vererek çıkarmasına tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibinin maharetli olan bir insan ile arkadaşlık kurmasını işaret etmektedir. Rüyasında düğün hazırlığı yapan kimse, karşılaştığı her türlü sorunu adaletli olarak çözmesine ve temeli sağlam olan insanlar ile yeni arkadaşlıklar kurmasına alamet sayılır. Bazen bu dostluğun daha sonra sevgili olarak devam etmesine ve evlilik ile sonlanmasını haber vermektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5486