Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Düğün Görmek

Haziran 14, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada düğün görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılarının çözüleceğine, bulunduğu darlıktan çıkıp refaha ulaşacağına, üzüntülerinin kaybolacağına, işinde terfi alıp iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Düğünde bulunmak çoğu zaman olumlu yorumlanmıştır. Düğüne gidip oradaki yemekten yiyen kişinin üzüntülerinin tamamen gitmesine, üzüntü ve kederin yerini mutluluk alacağına, gelecek mutlu haberlerin olduğuna, beklediği insanlar ile bir araya geleceğine dair yorumlanmıştır.

Bu rüya bazen de rüya sahibinin uzun zamandır görmediği bir kimseden kötü haberler alacağına da yorumlanmıştır. Rüyasında bilmediği bir düğünde olduğunu gören rüya sahibinin yeni insanlarla tanışıp, yeni dostluklar kuracağına, tanımadığı kişilere yardım edeceğine tabir edilmiştir. Genel olarak olumlu olarak yorumlansa da olumsuz yorumlanan tabirlerde vardır.

Rüyada Çalgısız Düğün Görmek

Rüya sahibi rüyasında gördüğü düğünde herhangi bir müzik çalınmadığını, dans edilemediğini, eğlence düzenlenmiyor ise gören kişinin ailesine ve çalıştığı yere mutluluk ve huzur geleceğine, rızkının bollaşıp maddi manevi kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Bu rüyayı gören kişinin mal varlığının artacağına, karlı işler yapacağına da tabir edilmektedir. Düğünde müzik çalındığını, insanların şarkı söyleyip dans ettiğini görmesi sıkıntılara uğrayacağına, zorlu işler ile karşılaşacağına ve tüm bunlara sabretmesi gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada İçkili Düğün Görmek

Rüyada içki içildiğini, insanların içerek oyun oynadığını, çalgılı bir düğün olduğunu görmek gören kişinin kötü olaylar yaşayacağını, mutsuz olacağına, kendisine ve ailesine musibet isabet edeceğine işaret ettiği söylenmiştir.

Eğer böyle bir düğünden rüya sahibi kendisinin ayrılıyor olduğunu gördüyse rüya sahibinin hayatında yapmış olduğu körü bir alışkanlıktan kurtulacağına, kötü bir arkadaşı varsa ondan ayrılacağına, kötüden iyiye doğru hayatını şekillendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Düğün Görmek

Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüya alimler tarafından hiçbir şekilde iyiye yorumlanmamıştır. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta iyi bir karaktere sahip olmadığını, kendisini başkalarından büyük gören, insanları ezen, kibirlik taslayan bir kişi olduğuna yorumlanmıştır.

Bu rüyayı gören kişinin başına büyük sıkıntılar geleceğine, işlediği günahlarını bedelini ödeyeceğini, büyük musibetlerle karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hasta Olan Birinin Evinde Düğün Görülmesi

Rüyasında hasta birinin evinde düğün olduğunu gören kişi eğer o hastayı tanıyor ise, hastanın durumunun kötüye gideceğine, hastalığının ilerleyeceğine işaret etmektedir. Eğer rüyada hastanın evinde çok insan olduğunu görür ise hastanın öleceğine, vefatını yaklaştığına işaret etmektedir.

Eğer rüyasında hastanın evinde olan düğünün bittiğini görürse hasta olan kişinin hastalığından kurtulacağına, şifa bulup ayağa kalkacağına, eski sağlığına kavuşacağına ve sağlıklı olacağı anlamına gelmektedir. Bazı alimlerde bu görülen rüyanın hasta olan kişiye bolca dua edilmesi gerektiği anlamına geldiğini söylemişlerdir.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüya sahibi rüyada kendisine düğün davetiyesi verildiğini görmesi alacağı üzüntülü haberler alacağına işaret etmektedir. Bu haberlerin bazısının kendisini üzeceğini kimi haberlerin de rüya sahibini mutlu edeceğini gösterebilir.

Bazı alimler rüyada düğün davetiyesi almanın rüya sahibine uzun süredir beklediği şeylere kavuşacağı anlamına geldiğini ve beklediği haberleri alacağına dair yorum yapmışlardır. Rüya kimi zaman tüm dileklerinizin gerçekleşeceğine, rüya sahibinin arzu ettiği her şeye kavuşacağına işaret etmektedir. Düğün davetiyesi görmek kimi zamanda tanıdığı birinin evlenip yuva kuracağına da tabir edilmiştir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1106